fbpx

Jak nocowanie to tylko z kolekcją Kidspace Sleepover!

Kidspace SleepoverNocowanie poza domem czy to na wakacjach czy u koleżanki jest zawsze fajnym przeżyciem, a zatem wymaga również odpowiedniego przygotowania. Z myślą o takich sytuacjach marka Kidspace stworzyła kolekcję Sleepover!

Kolekcja SLEEPOVER to przede wszystkim śpiworki przeznaczone do spania na podłodze, ale również akcesoria – poduszki, opaski do spania, przytulanki, czy plecaczki. Cała kolekcja utrzymana jest w wesołym, zabawnym klimacie, a każdy kolor kolekcji to inne radosne zwierzątko! Wszystkie produkty ozdobione są haftem uroczej zwierzęcej buźki. Mamy więc Szarego Zająca, Piaskowego Lwa, Musztardowego Liska, Białą Pandę, Błękitnego Misia, Morską Fokę i Truskawkowego Kotka (a raczej Kotkę, bo na imię jej Florence!) Siedem różnych kolorów i siedem różnych zwierzątek! Jest w czym wybierać, tym bardziej, że śpiworki dostępne są w trzech rozmiarach! Są zapakowane w pokrowiec z rączką dla łatwiejszego transportu oraz przechowywania.

Od teraz okazjonalne spanie poza domem stanie się jeszcze ciekawsze! Weekend na działce, w hotelu pensjonacie, nie musisz się już martwić o łóżeczko turystyczne, czy pakować pościeli dla dziecka. Wszystko to zastąpi kompaktowy śpiworek Sleepover. Nocowanie u znajomych, weekend u dziadków? Od teraz dziecko podróżuje ze swoim śpiworkiem, dzięki czemu w każdym nowym miejscu czuje się bezpiecznie i nie ma problemu z zasypianiem. Oprócz niewątpliwych walorów praktycznych, spanie w  śpiworkach marki Kidspace, to po prostu świetna zabawa! Dla nastolatków jedną z największych atrakcji jest nocowanie u kolegi/koleżanki. To zawsze wieczór pełen atrakcji, jak i próba samodzielności. Wieczorne oglądanie filmów czy niekończące się rozmowy to bardzo miłe wspomnienia.  W odpowiednim „wyposażeniu” mogą być jeszcze milsze.

Mimo, że Sleepover to kolekcja do nocowania poza domem, należy przyznać, że spanie w tym śpiworku to znakomita atrakcja dla dzieci, kiedy robią to nawet w salonie. Rodzinny wieczór filmowy, wspólne czytanie książek, czy nawet zabawa w biwak pod stołem. Do tego właśnie zostały stworzone!

Zewnętrzna strona śpiworka to przytulny materiał minky, wypełnienie to antyalergiczna włóknina silikonowa, tak miękka, że można w nim spać bezpośrednio na podłodze, czy dywanie! Wewnątrz śpiworka zastosowana została najwyższej jakości satynowa bawełna w baloniki.  Zarówno bawełna jak i autorski nadruk zostały wykonane w Polsce, co daje gwarancję bezpieczeństwa i autentyczności wystawionych certyfikatów.  Bawełna na stosowany zadruk, posiada certyfikat Oeko-Tex Standard Klasy I, wydawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie na Rzecz Badań i Rozwoju Ekologii Wyrobów Włókienniczych. Oznacza to, że tekstylia są wolne od substancji szkodliwych dla naszego zdrowia. Te rygorystyczne wymagania są dla rodziców gwarancją, że dokonują najbezpieczniejszego wyboru. To który wybieracie?

Kidspace Sleepover
Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share