fbpx

Jak pies z kotem… i z dzieckiem

W domach, w których dzieci wychowują się ze zwierzętami jest zawsze dodatkowa, wyjątkowa „porcja miłości” – niesamowita relacja, którą tworzą maluchy ze swoimi milusińskimi. Stało się to inspiracją dla nowej polskiej marki HauMiau, która została stworzona z miłości do dzieci i pasji do zwierząt. 

Bohaterami ubranek są specjalnie zaprojektowane dla HauMiau zabawne pieski i kotki, które pięknie prezentują się na kieszonkach. Jest ona nie tylko ozdobnym, ale i funkcjonalnym elementem – na chusteczkę, zabaweczkę, smakołyki. Dodatkowo do każdego kompletu otrzymujecie woreczek z kieszonką – bezpieczny dla dziecka z rozciągliwym sznurkiem. Wybierać możecie spośród następującej kolorystyki: pudrowy róż, czerwony, brudny niebieski, capuccino, granat, żółty – połączone  z szarymi wstawkami.

Ubranka charakteryzuje:
– kieszonka z jednym z bohaterów marki (na bluzce, szaliku, woreczku);
– łatki wzmacniające na spodenkach;
– surowe wykończenie, żadnych przeszyć przy szyi, żeby nie drażniły maluszka;
– wydłużony tył bluzek zakrywające plecy dziecka przy nachyleniu.

Otwórz galerię

Dzięki materiałom znanej polskiej marki, która wspiera europejskich projektantów swoją tradycją doskonałości, przekazują tę inspirację dalej, dzięki czemu powstają ubrania HauMiau z charakterem, z klasą, które chce się mieć i chce się nosić.  Wygodę oraz wysoki komfort użytkowania zapewnia skład materiału, czyli 98% naturalnych włókien bawełnianych oraz 3% tzw. elastanu. Ich wyjątkową jakość uzyskano dzięki doskonałej przędzy edentex®cotton.  Kolory dzianin to dokonały poziom nasycenia, intensywność oraz naturalny błysk włókna, uzyskiwane tylko dzięki systemowi EDENTEX BRIGHT COLOUR™.  Czystość i efektowność kolorów są bezpośrednio związane z gładkością powierzchni dzianin. Dzięki nadzwyczaj długim włóknom, z których powstaje przędza edentex®cotton, oraz ich równoległemu ułożeniu materiały pozostają niezmiennie równe i przyjemnie gładkie pomimo ich intensywnego noszenia. Dzięki temu kolory zachowują swoją czystość i barwę, a ubrania wyglądają jak prosto od projektanta nawet po bardzo długim czasie ich użytkowania.

Główne cechy dzianin:
– niezwykła miękkość
– czyste, głębokie i atrakcyjne kolory
– wysoka odporność i trwałość
– doskonałe właściwości anty-pillingowe

Pozostałe walory to:
– naturalna oddychalność
– niepowtarzalny komfort noszenia
– niezwykle miły dotyk
– doskonała elastyczność
– świeży, nowy wygląd nawet po wielokrotnym praniu
– bardzo niska kurczliwość
– maksymalna trwałość kolorów
– bardzo łatwe prasowanie

Otwórz galerię Dla konsumentów liczą się nie tylko stylowy krój i modne kolory. Od swojej ulubionej marki oczekują przede wszystkim dobrego wykonania, trwałości oraz doskonałych materiałów. Chcą, aby po długim, czasem upalnym dniu noszenia, biegania, ćwiczeń, a także po wielu praniach,  ich ubrania wciąż wyglądały jak nowe. Dlatego przy projektowaniu i produkcji odzieży firma HauMiau sięgnęła po materiały najwyższej jakości, tak, aby zapewnić swoim klientom najwyższy komfort oraz satysfakcję.

Więcej zobaczycie na: www.facebook.com/haumiau.wear/

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share