fbpx

Jaka matka, taka córka

The Same
Fot. The Same

Ponadczasowe, klasyczne formy połączone z wygodą i funkcjonalnością, a wszystko w wersji dla Mamy i Córki. To skierowana do małej i dużej elegantki propozycja firmy The Same, oferującej funkcjonalne i jednocześnie niebanalne ubrania pozwalające wyróżnić się w tłumie.

Tegoroczna jesień jest w The Same tradycyjnie bardzo różnorodna, obfituje zarówno w motywy roślinne, drapieżne desenie, jak i jednolite barwy, a wszystko to utrzymane jest w stonowanych odcieniach szarości, czerni i zieleni. Krótkie i niepowtarzalne kolekcje marki jeszcze bardziej podkreślają wyjątkowość klientek firmy, które znajdą coś dla siebie zarówno na szczególne okazje, jak i na co dzień.

Otwórz galerię

The Same to marka oferująca takie same ubrania dla Mamy i Córki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet, tworzone projekty są oryginalne i uniwersalne za razem, a tkaniny starannie selekcjonowane ze względu na ich jakość i wzór. Mając na względzie potrzeby dziewczynek, które marzą by być jak mama, marka dokłada starań, aby proponowane produkty cechowała wygoda noszenia i wkładania. Z tego też względu zrezygnowano z guzików, suwaków i innych ograniczników utrudniających cieszenie się modą na co dzień i od święta.

Proponowane modele doskonale sprawdzają się zarówno w duecie mama i córka, jak i solo. Coś dla siebie znajdą również przyszłe mamy, które mają możliwość zakupu rzeczy w oversizowch luźnych fasonach, do wykorzystania i w ciąży i po porodzie.

Źródło: Materiały prasowe

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share