fbpx

Jakie jest Twoje hobby?

Najnowsza kolekcja wiosna-lato 2021 Lamama nosi nazwę HOBBY i zachwyca prostotą ale też niebanalnymi kolorami. Fiolety, zielenie, róże oraz… grochy! Te barwy i wzory sprawią, że uśmiech zagości na twarzy dzieci i rodziców.

Twórcy marki tworząc kolekcję mieli w głowie hasło #stayhome – postawili więc na luz i wygodę. Ubrania pozwalają na szaleństwa w domu, ale także świetnie sprawdzą się na podwórku, rowerze czy w lesie. Prostota i funkcjonalność garderoby Lamama sprawia, że z łatwością można miksować wzory i kolory. Kolekcja świetnie sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, a przebieranie i stylizowanie może stać się hobby Twojego dziecka.

Warto zwrócić uwagę, że wszystkie ubranka są szyte w Polsce z materiałów posiadających certyfikat Oeko – Tex Standard 100. Nam do gustu szczególnie przypadły ubrania w lawendowym kolorze – twórcy marki przemyśleli kolekcję w taki sposób, że bez trudu można stworzyć total look.

Na stronie marki znajdziecie też tegoroczne kolekcje Black&White oraz Cynamon z pieprzem. Koniecznie wejdźcie na lamama.sklep.pl.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share