fbpx

Jakie jest Twoje Paradiso?

W lato dzieci nie muszą być nawet blisko świata realnego… Tak samo dzieci jak i dorośli, potrzebują głowy w chmurach, radości z chwili, wspomnień które zostaną z nami na zawsze! Nowa kolekcja MINIKID powstała by uchwycić te najpiękniejsze chwile i cieszyć się rajskim PARADISO.

„Gdy mówimy PARADISO, myślimy o wolności, szczęściu, przygodach i błękitnym niebie. W każdej chmurce widzimy kształty, czujemy zapach piasku, soli i morza! Z lekkim vintage’owym vibem, pozostając przy tym wyluzowanym i w pełnym komforcie. A jakie jest Twoje PARADISO?”

Zainspirowani ciekawością dzieci, twórcy marki MINIKID zaprojektowali ubrania do życia codziennego, nie tylko na specjalne okazje! Najmłodsi potrzebują komfortu, ubrań które pozwolą im wygodnie się poruszać, a czasem też wybrudzić. W projektach MINIKID, łączą najwyższą jakość ze stylem streetwear. Dla maksymalnej wygody i bezpieczeństwa, używają wyłącznie certyfikowanych tkanin i komponentów od zaufanych dostawców. Wszystkie produkty wyprodukowane są w Polsce, co naprawdę wypływa na ich jakość i wykonanie.

Co znajdziemy w nowej kolekcji? Przede wszystkim denimy błękitne jak niebo, ale pojawiają się również urzekające odcienie zachodzącego słońca. Nie zabrakło również panterki, która podbijała nasze serca w zeszym roku, w tym wraca nie tylko w klasycznej wersji, lecz także w odcieniach zieleni! Jednak zdecydowanie najdłużej wyczekiwanym hitem są propozycje dla dziewczynek, a wśród nich m.in sukienki! Wszystkim życzymy tak pięknego lata i wakacji jak piękna jest ta kolekcja! A znajdziecie ją na www.minikid.pl.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share