fbpx

Jaskółki co wiosnę czynią

Jak mówi znane powiedzenie „Jedna jaskółka wiosny nie czyni” – na szczęście nowa kolekcja polskiej marki Bobby’s aż się od nich roi! To niechybny zwiastun zbliżającej się wiosny. Nie zwlekajmy więc i zgodnie z mottem Bobby’s: OUT WE GO!

Większość z nas zastanawia się w co ubrać dzieci, aby było im ciepło oraz aby nie przemokły w trakcie zabaw. Każda mama wie, że ruch na powietrzu jest niezbędny, ale pogoda nie zawsze sprzyja zabawom na zewnątrz. Ubrania softshellowe Bobby’s są idealne do zabawy w każdą pogodę – gdy jest chłodno lub pada deszcz. Techniczny materiał softshell – seria 10 000 sprawdza się nawet w naprawdę trudnych warunkach. Nowoczesna trójwarstwowa struktura zapewnia przyjemne ciepło, jest wodoodporna i pozwala skórze oddychać.

Nowa kolekcja to i nowe wzory – jaskółki na niebieskim i liliowym tle oraz abstrakcyjny wzór o nazwie „Colours of Spring”. Do tego basic w kolorze czarnym i czerwonym. Do wyboru macie kombinezony, kurtki, parki, ogrodniczki i joggery.

Sami spójrzcie na wysokie parametry materiału, zastosowane w ubraniach dla dzieci:

  • Do 10000mm wodoodporności
  • Paroprzepuszczlana membrana
  • Mikropolar zatrzymuje ciepło przy ciele
  • Wiatroodoporny

Z innych istotnych kwestii należy wspomnieć, że ubrania mają oversizowy krój, który sprawia, że starczają na dłużej. Nie wymagają prasowania, szybko schną. Są bardzo lekkie, można zwinąć ją w rulon i mieć zawsze przy sobie. Świetnie sprawdzą się w górach – idealne na szybko zmieniającą się pogodę. Nawet jeśli nagle się rozpada to woda spłynie po materiale. I co ważne – są zaprojektowane i uszyte w Polsce. Wskakujcie na www.bobbys.pl i sami zobaczcie!

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share