fbpx

Jesień w Royal Kids

Niezwykła miękkość dzianin i wygoda, przemyślane detale oraz modna kolorystyka – tak w skrócie można podsumować najnowszą kolekcję polskiej marki Royal Kids. Znajdziecie w niej stylizacje na różne okazje: spacer po parku, szkolny korytarz czy rodzinny obiad.

W nowym sezonie u Royal Kids zdecydowanie króluje kolor i komfort. Stylowe i sprawdzone kroje w połączeniu z oryginalnymi detalami pozwalają na stworzenie wyjątkowych stylizacji, które będą modne, a zarazem lubiane i chętnie noszone przez dzieci. Wszystkie ubrania szyte są w Polsce z wysokogatunkowych, polskich dzianin z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, dzięki czemu marka gwarantuje ich trwałość, estetykę i komfort użytkowania.

Otwórz galerię

Royal Kids to polska marka, która powstała ponad dwa lata temu z pasji do mody. Inspiracją do nowych kolekcji jest codzienne życie, dzięki temu ubranka produkowane przez Royal Kids są tak wygodne, pasują na wiele okazji, a dzieciaki za nimi przepadają. Za swoją największą zaletę uważają możliwość szybkiej reakcji na zmiany w panujących trendach, co sprawia, że wypuszczane projekty są zawsze modne. Odzież produkowana jest w rozmiarach od 92 do 158 cm, co odpowiada wiekowi od 2 do 12 lat.

Więcej o Royal Kids dowiecie się tutaj:
www.facebook.com/byroyalkids/
www.instagram.com/byroyalkids/

Artykuł powstał we współpracy z marką Royal Kids

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share