fbpx

Jesień w Royal Kids

Opublikowane

Niezwykła miękkość dzianin i wygoda, przemyślane detale oraz modna kolorystyka – tak w skrócie można podsumować najnowszą kolekcję polskiej marki Royal Kids. Znajdziecie w niej stylizacje na różne okazje: spacer po parku, szkolny korytarz czy rodzinny obiad.

W nowym sezonie u Royal Kids zdecydowanie króluje kolor i komfort. Stylowe i sprawdzone kroje w połączeniu z oryginalnymi detalami pozwalają na stworzenie wyjątkowych stylizacji, które będą modne, a zarazem lubiane i chętnie noszone przez dzieci. Wszystkie ubrania szyte są w Polsce z wysokogatunkowych, polskich dzianin z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, dzięki czemu marka gwarantuje ich trwałość, estetykę i komfort użytkowania.

Royal Kids
Royal Kids
Royal Kids
Royal Kids
Royal Kids
Royal Kids
Royal Kids
Royal Kids
Royal Kids
Royal Kids
Royal Kids
Royal Kids
Otwórz galerię

Royal Kids to polska marka, która powstała ponad dwa lata temu z pasji do mody. Inspiracją do nowych kolekcji jest codzienne życie, dzięki temu ubranka produkowane przez Royal Kids są tak wygodne, pasują na wiele okazji, a dzieciaki za nimi przepadają. Za swoją największą zaletę uważają możliwość szybkiej reakcji na zmiany w panujących trendach, co sprawia, że wypuszczane projekty są zawsze modne. Odzież produkowana jest w rozmiarach od 92 do 158 cm, co odpowiada wiekowi od 2 do 12 lat.

Więcej o Royal Kids dowiecie się tutaj:
www.facebook.com/byroyalkids/
www.instagram.com/byroyalkids/

Artykuł powstał we współpracy z marką Royal Kids