fbpx

Jesień – marzymy, aby była przedłużeniem lata – taka prawdziwa, złota, słoneczna z hasaniem po podwórku czy po lesie. Jednak jak wiemy, w praktyce różnie to bywa i trzeba być przygotowanym na każdą okazję. Jesienna kolekcja od Mis Gatos daje możliwość wyboru nie tylko spośród wielu kolorów, ale oferuje także różne modele, które pozwolą Wam dostosować się do panującej aury.

Przyjemne w dotyku, wygodne w noszeniu, trwałe w użytkowaniu – takie są czapki od Mis Gatos.  Jesienna kolekcja czapek i kominów została powiększona o kolejne modne kolory takie jak: butelkowa zieleń, musztarda, camel czy burgund. Nie zabrakło również klasyków czyli czerni, szarości czy niebieskiego w kilku odcieniach. Prążkowany materiał jest super rozciągliwy, a do tego ciekawy wizualnie.

Nowością są również prążkowane opaski ze splotem, które są doskonałą alternatywą na cieplejsze, jesienne dni. Stanowią też ciekawe ożywienie stylizacji i dobrze podtrzymują włosy. Jeśli cenicie sobie doskonałą jakość w przystępnej cenie (opaska 29 zł, czapka 39 zł, komin 35 zł), to trafiliście idealnie.

Otwórz galerięWszystkie produkty są dostępne na stronie www.misgatos.pl.

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share