fbpx

Jesienne Strojmisie

Na zewnątrz robi się coraz zimniej, liście zaczynają spadać – to brzmi trochę jak ładna bajka patrząc na panującą na zewnątrz aurę – ale tak czy inaczej pora wrócić do przedszkola… Pożegnanie wakacji może mimo wszystko przynieść wiele radości! Powrót do kolegów lub nowe znajomości, zabawki – a do tego zazwyczaj nowe, ładne ubranka. Marka Strojmisie wraz z odświeżoną gamą jesiennych kolorów jak zwykle potrafią poprawić humor i osłodzić kończące się lato.

Głęboki kolor khaki i najmodniejszy tej jesienie kolor musztardowy idealnie do ze sobą współgrają, tworząc idealną stylizację. W tym roku debiutuje również print! Czyli autorski nadruk na materiale, który pojawia się na bluzach, sukienkach oraz opaskach – uwaga: jest wykonany zgodnie z certyfikatem GOTS!

To nie koniec niespodzianek! Pojawił się również wyjątkowy kolor niebieski „maritime”, łączący w sobie odcienie toni morskiej z kroplą szmaragdu. Oprócz tego w kolekcji jest też rudy lisek oraz plamoodporna czekolada.

Otwórz galerię

W kolekcji Strojmisiów oczywiście nie mogło zabraknąć jesiennych płaszczyków. Parki dopracowane na ostatni guzik… czy raczej zamek ze strojmisiowym logiem, gdyż nawet on  jest bezpieczny dla dzieci. Certyfikowany materiał softshell jest wiatro- i wodoodporny, a system dociąganych troczków zapewni dopasowanie do ciała dziecka.

Na koniec warto wspomnieć, że akcesoria takie jak czapki i kominy są w jeszcze szerszej gamie kolorów, więc bez wątpienia jest w czym wybierać. Każde ubranko dopracowywane zostało w najmniejszym szczególe i wykończone tradycyjnie karmelową metką z logiem Strojmisie. Całą kolekcję możecie podziwiać na: www.strojmisie.eu.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share