fbpx

Kalosze (natychmiast) Poprosze!

#kaloszepoproszeW czasie deszczu dzieci się nudzą… Ten utarty frazes możemy odłożyć do lamusa, bo z odsieczą nadciąga marka #kaloszepoprosze! O ile dorośli niezbyt chętnie wyściubiają nos z domu gdy pada, o tyle dzieciaki mają niesamowitą frajdę, gdy można bezkarnie poskakać po kałużach. Nic prostszego – wystarczy odpowiedni „ekwipunek” i hop siup plusk!

Nadciąga rewolucja na polskim rynku kaloszy! #kaloszepoprosze to marka z Wielkopolski i specjalizuje się w produkcji nietuzinkowych kaloszy z PCV dla najmłodszych (aczkolwiek w planach są też kalosze damskie i męskie – trzymamy kciuki!). Surowiec używany do produkcji pochodzi z Polski, natomiast materiały są włoskie lub również polskie.

Producent stawia na jakość, bezpieczeństwo (kalosze nie zawierają ftalanów) oraz innowacyjność. Obecnie wybierać możecie spośród dwóch kolekcji dziecięcych:

  • COLORFULL – jednobarwne (żółty, modrakowy, różowy)
  • PASTELOVE – jednobarwne pastelowe (błękitny, jasno szary, pudrowy róż)

To o czym koniecznie trzeba wspomnieć to cena –  na poziomie 49 zł – to przy takiej jakości i fajnym, wesołym designie prawdziwy hit! Rozmiarówka zaczyna się od 21/22 i kończy na 31/32 (w opcji produkcji 33/34).

Ofertę dopełnia ocieplacz do kaloszy. Jest on wykonany z najlepszej jakości polskiego polaru, posiada odblask oraz jest bardzo uniwersalny. Dzieci bardzo szybko się do niego przekonują, bo nie jest wykonany z filcu, a właśnie z milutkiego  polaru.

Otwórz galerięCała oferta dostępna jest na: www.kaloszepoprosze.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share