fbpx

Do dziś pamiętamy miny rodziców jak wracając z pracy zastawali salon przerobiony na biwak, stworzony z krzeseł i koców. Spanie w salonie pomiędzy krzesłami na dywanie to jedno z najfajniejszych wspomnień z dzieciństwa jakie mamy. Beztroskie podejście do życia, pełne wyobraźni i pomysłów, okres w którym byłyśmy pewne, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy zostały kim tylko chcemy – to czas naszego dzieciństwa. Jednego dnia chciałyśmy zostać księżniczkami, następnego – żołnierzami. To nas po prostu połączyło – wiara w to że dzieci mogą wszystko!  – tak mówią o sobie twórczynie marki.

KIDSPACE to marka, która powstała właśnie z takich przekonań, z miłości do wielkiej wyobraźni i szalonych pomysłów dzieci! Produkuje akcesoria dla dzieci – tekstylia wyprawkowe, pościele oraz elementy wystroju dziecięcych pokoików.

Bestsellerem są autorskie śpiworki do spania poza domem, z uroczymi zwierzęcymi buźkami. Linię SLEEPOVER uzupełniają poduszki, przytulanki, opaski do spania oraz plecaczki. Właścicielki są dumne z kolekcji puf, które są tak wygodne, że nie mogą im się oprzeć również dorośli. Wszystkie produkty są zaprojektowane i uszyte w ich szwalni w województwie mazowieckim. W zespole pracują wykwalifikowane krawcowe i technolożki. Na wszystkich etapach przyświeca im idea odpowiedzialnego biznesu. Produkty marki KIDSPACE, posiadają odpowiednie certyfikaty będące dla rodziców gwarancją najlepszego wyboru i bezpieczeństwa dla  dzieci.

www.kidspace-brand.com

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share