fbpx

Koala czy wiśnia? Kolekcja SS19 Hey Popinjay!

HEY POPINJAY! SS19Feeria kolorów i wzorów – na to zawsze możemy liczyć w kolekcjach Hey Popinjay!. Wiosenno-letnia linia, która dziś miała swoją premierę, nie zawodzi – znajdziemy w niej dziewczęcą różę i peonię, a także pociesznego koalę czy małpki. Możemy wybierać wśród najmodniejszych fasonów – w ofercie znajdziemy zarówno wygodne bluzy, jak i super dziewczęce falbanki. Zresztą zobaczcie sami!

Otwórz galerię

Kolekcja Wiosna – Lato 2019 uszyta jest z najlepszej jakości bawełny z przędzy organicznej z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard). Wyróżnia się nie tylko wysoką jakością materiałów, ale również oryginalną malarską ilustracją stworzoną przez najlepszych i najbardziej utalentowanych polskich artystów.

Ubrania marki Hey Popinjay!, od projektowania przez zakup materiałów, aż po szycie, są wykonywane Polsce, w rodzinnym Gdańsku. Są to produkty w 100% oryginalne i twórcy marki dokładają wszelkich starań, aby były jak najlepszej jakości. Niepowtarzalny dizajn i energetyczny styl to jest to co wyróżnia markę Hey Popinjay na rynku mody dziecięcej w Polsce jak i na świecie, a wszystko po to by  natchnąć dzieci energią kolorów i  zainspirować je do wspaniałych codziennych przygód.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share