fbpx

Koła Rollersów kręcą się, kręcą się…

Marka Rollersy słynie z kółek do fotelików samochodowych, dzięki którym już nie trzeba nosić ciężkiego fotelika na krótkich dystansach. W swojej ofercie ma także wiele innych fantastycznych produktów, które ułatwiły życie wielu rodzicom m.in. śpiworki do fotelików i wózków, organizery z przewijakiem czy mufki do wózka.

Na nadchodzący sezon marka przygotowała kilka nowości, które na pewno spodobają się zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Wspomniane wyżej śpiworki pojawią się w dwóch zupełnie nowych wzorach: roślinnym i pastelowym. Kolejnym produktem, który już zyskał miano hitu okazała się mata wodoodporna do fotelika i wózka (tzw. antysik) – produkt, który jest bardzo pomocny w czasie odpieluchowania. Jej zalety to przede wszystkim możliwość wielokrotnego prania oraz fakt, że pasuje do wielu fotelików samochodowych.

Na uwagę zasługuje też nowy produkt, który ułatwi trudny etap rozszerzania diety. Śliniak BLW to absolutny must have każdej mamy, która rozszerza dziecku dietę metodą BLW – śliniak za pomocą rzepów można dopiąć do blatu fotelika lub stołu, poza tym jest niesamowicie łatwy w czyszczeniu.

Nam bardzo podobają się nowe rollersowe ochraniacze na buty dla przedszkolaków. Dzięki temu rozwiązaniu skutecznie możemy wyeliminować problem brudzenia fotelika i foteli samochodowych ubłoconymi butkami. Uniwersalny wzór ochraniaczy spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Inny gadżet ułatwiający samochodowe wyprawy to poduszki podróżne, które zapinane są z tyłu i przodu na magnesy. Wszystkie produkty marki znajdziecie na ich stronie www.rollersy.com.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share