fbpx

Kolekcjonerzy wspomnień

Ile razy miałyście ochotę uchwycić magię dzieciństwa inaczej niż zdjęciem w smartfonie? Albo po prostu wrócić do chwil, kiedy Wasz brzdąc był jeszcze niemowlakiem? W ofercie polskiej marki Mommy Planner znalazło się wszystko to, czego potrzebujecie do zatrzymania danego momentu na zawsze. I to w całkowicie intymny, wyjątkowy sposób. Poznajcie najpiękniejsze pamiętniki w Polsce!

Klasyczny album fotograficzny to już przeżytek. Większość zdjęć trzymamy w chmurach, na dyskach i telefonach. Z drugiej strony, miło raz na jakiś czas usiąść, pooglądać zdjęcia i powspominać „kiedyś to było…” 😉 

Własnoręczne przygotowanie albumu jest bardzo czasochłonne. O ile nie macie dwóch lewych rąk – droga wolna! W akompaniamencie nożyczek, kartek, wstążek i fotografii można szaleć do rana. 

A dla mam – tych obecnych i przyszłych – które niekoniecznie mają wolnych kilka godzinek na stworzenie własnoręcznego cuda, na pomoc przychodzi marka Mommy Planner, która oferuje całkowicie niepowtarzalne, piękne pamiętniki w dwóch wersjach: oh baby i oh kids.

Wszystkie ubrane są w stonowane, twarde okładki przypominające albumy z dawnych czasów. Przyjemna w dotyku oprawa i bogate wnętrze na zdjęcia oraz notatki sprawią,  że Wasz pamiętnik zgromadzi nie tylko najcenniejsze wspomnienia, ale też uchroni je przed mijającym czasem. W gratisie dostajecie satysfakcję, że udało się Wam uchwycić magię dzieciństwa waszych pociech! 

Prawdziwą gratką dla mam, które lubią dobrą organizację to tytułowy Mommy Planner, który dodatkowo motywuje i inspiruje.  Posiada miejsce na priorytety, plan dnia z wyznaczonymi godzinami, posiłki, notatki, zakupy i wydatki. Ponadto znajdziecie w nim wiele praktycznych zakładek przydatnych każdej mamie. Co ważne możesz zacząć korzystać z niego w dowolnym momencie (sama wpisujesz daty).

Oprócz tego znajdziecie u nich klasyczne notatniki, „to do list”, plany rodzinne. Wszystko dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych. Oprócz flagowych produktów znalazły się „przydasie”, czyli kolorowe taśmy, długopisy czy podklejki do zdjęć. Wszystko to, co nie pozwoli wspomnieniom ulecieć bezpowrotnie. 

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share