fbpx

Kolorowe plażowanie

Z zamiłowania do prostoty, klasyki, żywych kolorów i w opozycji do wszechobecnego plastiku, kreskówkowych postaci i tandety powstała pierwsza kolekcja polskiej marki Seablinks. Czerpie ze światowych trendów, ale przede wszystkim stawia na wygodę – kostiumy mają nie uwierać, nie przeszkadzać w zabawie i pływaniu oraz cieszyć dziecięce (i „rodzicowe”) oko.

To co przede wszystkim zwraca uwagę to fakt, że już teraz część wyrobów produkowana jest z dzianiny pochodzącej z recyklingu (między innymi z poławianych w morzach i oceanach na całym świecie porzuconych sieci rybackich, które następnie po dokładnym oczyszczeniu i odpowiedniej obróbce odzyskują drugie życie). Celem marki jest by w ciągu dwóch lat cała kolekcja Seablinks powstawała tylko i wyłącznie z takich surowców.

Na chwilę obecną większość modeli to jedno i dwuczęściowe kostiumy dla dziewczynek – rozmiary od 74 cm (najmniejsze rozmiary czyli 74/80 i 86/92 mają bardziej zabudowaną pupę, żeby pieluszka nie wystawała spod kostiumu) do 152 cm. A w bliskiej współpracy z łódzkim producentem kostiumów kąpielowych dla kobiet Novella powstała wspólna linia dla mamy i córki. Śledźcie uważnie ich poczynania, bo cały czas pracują nad poszerzeniem oferty i odszyli już pierwsze spodenki dla chłopców!

Otwórz galerię

Wszystkie modele są zawsze testowane zanim trafią do produkcji, dlatego ich wprowadzenie zajmuje często dość dużo czasu. Seablinks stawia na jakość, wybierają najlepsze surowce na rynku, każdy kostium przechodzi kontrolę jakości pod kątem prucia i jakości odszycia, ściegów itp., jest starannie ręcznie oczyszczany z nitek. Wewnętrzne metki wszywane są zawsze kontrastową nitką prostym ściegiem stebnówkowym, tak by były bardzo łatwe do odprucia w całości, bez konieczności wycinania.

Wszystkie produkty posiadają wysokie filtry UV, tak aby chronić delikatną skórę dzieci przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Ponadto kostiumy charakteryzują się wysoką odpornością na działanie basenowego chloru oraz olejków i kremów do opalaniaZadbano o to by nie bladły pod wpływem słońca, odpowiednio się uciągały i zapewniały komfort noszenia na długi czas.

Marka przygotowała też nielada gratkę dla fanów pływania – wspólnie z największą szkółką pływacką w Łodzi SwimFit – przygotowuje serię filmików instruktażowych z nauką pływania dla dzieci. Wypatrujcie jej już po wakacjach!

www.seablinks.com

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share