fbpx

Folkowe ubrania dla dzieci to słowiańskie tradycje „ugryzione” w bardziej luźny i przystępny sposób – bo kto powiedział, że motywy regionalne nadają się tylko na pamiątkowe wełniaki czy makatki? Nowa łódzka marka Folkowo czerpie inspiracje z mnogości kolorów w lokalnych wzorach i używa ich w swoich produktach w niebanalny sposób tak, by cieszyły nie tylko oko rodzica, ale i dziecka.

Marka stawia na motywy najbardziej rozpoznawalne: łowickie kwiaty i pasiak oraz kaszubskie kwiaty. Pojawiają się też inne akcenty typu jabłuszka, koguty czy kolorowe kredki. Założenie jest jedno – musi być kolorowo, folkowo i niebanalnie.

Otwórz galerię

W kolekcji znajdziecie m.in. spodni typu baggy, sukienki o różnych krojach, bluzy, spódniczki czy też kostium kąpielowe (przygotowane we współpracy z Seablinks). Folkowe wzory pojawiają się w rozmaity sposób: a to jako kokardka, a to jako kieszeń, zdobią również guziki.  Produkty występują w rozmiarach dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Marka stawia na jakość wykonania oraz uniwersalność propozycji. Wygoda dziecka podczas zabawy i codziennych poszukiwań przygód decyduje, czy dany produkt trafi do ich kolekcji.

Otwórz galerię

Całość produkcji odbywa się w Łodzi, z dzianin i tkanin, głównie łódzkich producentów,  które posiadają certyfikat „Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex Standard 100” i są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Gwarantują trwałość koloru, kroju oraz niezmienną funkcjonalność.

Folkowo to kolor, radość i… folk! Sprawdźcie sami: www.facebook.com/lubiefolkowo

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share