fbpx

Kolorowo i wesoło!

Kto powiedział, że maluszki nie mogą być trendy i cool? Urocze fasony, piękne kolory i organiczne materiały rozczulą każdego. Ale to nie wszystko! Nowa dziecięca kolekcja Bon Prix lansuje dwa mocne trendy! Sprawdźcie jakie!

Kolorowo i wesoło! Bon prix rezygnuje ze stereotypowych kolorów dla niemowlaków. Ubranka w nowej kolekcji charakteryzują się feerią barw i w większości są unisex. Coraz więcej marek lansuje ten trend. Dzięki temu rodzice mają niemal nieograniczone pole do zabawy w prywatnych stylistów! 😉 To, co wyróżnia markę to żywe, intensywne kolory oraz mnóstwo wzorów i printów. W nowościach pojawiają się auta, kwiatuszki, misie, gwiazdeczki, serduszka, biedroneczki… Ach, moglibyśmy wymieniać beż końca! 😉 W kolekcji roi się od uroczych pajacyków, wygodnych leginsików i wiosennych bodziaków. Materiały, z których wykonane są produkty dostosowane są do delikatnej skóry maluszka.

Ok, łamanie stereotypów już mamy, i co dalej? Zrównoważona moda! To kwestia, która spędza nam sen z powiek i jesteśmy szczęśliwi, że coraz więcej marek zwraca na to uwagę. W najnowszej kolekcji marki, zdecydowana większość ubranek stworzona jest z bawełny organicznej. Wiecie dlaczego jest to tak ważne? Bawełnę organiczną uprawia się bez dodatków pestycydów oraz chemicznych nawozów, a przy jej produkcji używa się wyłącznie substancje naturalne, co sprawia, że dzianina, która z niej powstaje jest dla nas całkowicie bezpieczna. Oprócz tego, uprawy bawełny organicznej pozwalają na znaczne zmniejszenie zużycia wody. Ale nie tylko o kwestie ekologiczne tu chodzi. Pracujący na plantacjach bawełny ekologicznej ludzie otrzymują godziwą stawkę oraz najważniejsze – nie wykorzystuje się tam pracy dzieci! Dlatego warto wybierać marki, które zwracają uwagę na etyczną kwestię w branży. Jesteśmy dumni, że Bon Prix dołączył do tego grona!

Pełna kolekcja dostępna jest na www.bonprix.pl

Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Otwórz galerię