fbpx

Kolorowo i wesoło!

Kto powiedział, że maluszki nie mogą być trendy i cool? Urocze fasony, piękne kolory i organiczne materiały rozczulą każdego. Ale to nie wszystko! Nowa dziecięca kolekcja Bon Prix lansuje dwa mocne trendy! Sprawdźcie jakie!

Kolorowo i wesoło! Bon prix rezygnuje ze stereotypowych kolorów dla niemowlaków. Ubranka w nowej kolekcji charakteryzują się feerią barw i w większości są unisex. Coraz więcej marek lansuje ten trend. Dzięki temu rodzice mają niemal nieograniczone pole do zabawy w prywatnych stylistów! 😉 To, co wyróżnia markę to żywe, intensywne kolory oraz mnóstwo wzorów i printów. W nowościach pojawiają się auta, kwiatuszki, misie, gwiazdeczki, serduszka, biedroneczki… Ach, moglibyśmy wymieniać beż końca! 😉 W kolekcji roi się od uroczych pajacyków, wygodnych leginsików i wiosennych bodziaków. Materiały, z których wykonane są produkty dostosowane są do delikatnej skóry maluszka.

Ok, łamanie stereotypów już mamy, i co dalej? Zrównoważona moda! To kwestia, która spędza nam sen z powiek i jesteśmy szczęśliwi, że coraz więcej marek zwraca na to uwagę. W najnowszej kolekcji marki, zdecydowana większość ubranek stworzona jest z bawełny organicznej. Wiecie dlaczego jest to tak ważne? Bawełnę organiczną uprawia się bez dodatków pestycydów oraz chemicznych nawozów, a przy jej produkcji używa się wyłącznie substancje naturalne, co sprawia, że dzianina, która z niej powstaje jest dla nas całkowicie bezpieczna. Oprócz tego, uprawy bawełny organicznej pozwalają na znaczne zmniejszenie zużycia wody. Ale nie tylko o kwestie ekologiczne tu chodzi. Pracujący na plantacjach bawełny ekologicznej ludzie otrzymują godziwą stawkę oraz najważniejsze – nie wykorzystuje się tam pracy dzieci! Dlatego warto wybierać marki, które zwracają uwagę na etyczną kwestię w branży. Jesteśmy dumni, że Bon Prix dołączył do tego grona!

Pełna kolekcja dostępna jest na www.bonprix.pl

Otwórz galerię

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share