fbpx

Konkurs urodzinowy!

Świętujcie razem z nami pierwsze urodziny naszego portalu! Wspólnie z topowymi polskimi markami przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są bony zakupowe o łącznej wartości 1 400 zł!

Poniżej kolejne kroki, aby wziąć w nim udział:

1) Polub zdjęcie konkursowe na naszym Instagramie i zaobserwuj profile marek świętujących razem z nami: @bobbyskidsfun, @dearsophiepl, @elefunt_ep, @kidspace_pl, @lamita_organic, @patulove_, @uszyte_ oraz oczywiście nasz: @kiddostylepl.

2) W komentarzu pod postem konkursowym na Instagramie @kiddostylepl opisz styl swojego dziecka (w maksymalnie w 10 słowach) i oznacz go  #kiddostylówka.

3) Do konkursu zaproś 3 osoby, których styl dziecka/dzieci z jakiegoś powodu Ci się podoba.

4) Każdy z w wybierze jedną odpowiedź, która jego zdaniem jest najciekawsza, finalny zwycięzca, który zgarnie wszystkie 7 bonów (o wartości 200 zł każdy) zostanie wyłoniony wspólnie.

5) Osoba, która wygra konkurs i będzie jednocześnie zapisana do naszego newslettera (tu można się dopisać: bit.ly/newsletter_kiddostylepl) otrzyma od redakcji kiddostyle.pl dodatkową nagrodę niespodziankę!

6) Konkurs trwa od 4.11 od 10.00 do 11.11 do 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 12 listopada (w dzień urodzin) po godzinie 20. Konkurs nie jest w żaden sposób powiązany ani sponsorowany przez Instagram.

A już w piątek 8.11 startuje nasza urodzinowa akcja rabatowa! Stay tuned!

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share