fbpx

Arcybox to pudełka pełne zadań typu „zrób to sam” pozwalające dopasowywać poszczególne elementy, układać je i doklejać w taki sposób, aby powstała gotowa zabawka. Znakiem rozpoznawczym marki są uśmiechnięte zwierzaki prosto z egzotycznej dżungli. Dziki krokodyl, przyjazny hipcio, a może szybka zebra wyłaniająca się ze stepowych traw? Sami wybierzcie swojego ulubionego zwierzaka!

„Mamo, tato nudzi mi się!” – nieśmiertelne zdanie, które zapewne słyszał każdy z rodziców. Znacie to? Jeśli tak, to marka Arcybox stworzyła kreatywne pudełka właśnie z myślą o wszystkich małych odkrywcach, którzy poszukują nowych pomysłów na świetną zabawę i dorosłych, którzy chcą się bawić wspólnie ze swoją pociechą.

Kreatywne zestawy dla dzieci to zabawki, które doskonale wspierają wyobraźnię i pozwalają zaszczepić w maluchu inwencję twórczą. Zestaw dla dzieci odpowiednio dobrany do ich wieku, poziomu rozwoju oraz zainteresowań stanowi prawdziwy przepis na sukces w drodze do kreowania indywidualnej osobowości. Dziecko może wykorzystać go do samodzielnej zabawy, ale świetnie sprawdzi się także podczas wspólnego spędzania czasu z mamą, tatą lub całą rodziną. Nic tak nie pomaga budować silnych więzi i poczucia bezpieczeństwa, jak rodzinne rytuały, które pozwalają maluchom na beztroską zabawę z bliskimi.

W ofercie marki znajdziesz zestawy kreatywne dla chłopców oraz dziewczynek. Każdy z nich to estetyczne pudło pełne prawdziwych skarbów. Specjalnie opracowane zabawy mają rozwijać umiejętności manualne i poczucie estetyki. Stanowią bardzo ciekawy sposób na przekazanie najmłodszym nowej wiedzy o otaczającej je rzeczywistości, naukę uważności i spostrzegawczości oraz wydobycie ukrytych zdolności twórczych. Arcyboxy dla dziewczynki lub chłopca pozwalają dziecku zmienić się w artystę, małego przyrodnika, konstruktora, poszukiwacza, lub kogoś zupełnie innego.

Jeśli poszukujecie wartościowych akcesoriów, które będą uczyć i bawić zarazem – śmiało możecie sięgnąć po zestawy nowej marki na polskim rynku zabawek kreatywnych i pozwolić swojemu dziecko odpłynąć w zaczarowaną krainę fantazji.

Wszystkie akcesoria dostępne są na stronie: www.arcybox.com

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share