fbpx

Boho to niekoniecznie przepych, mnogość kolorów i zbędne dodatki! To przede wszystkim kolory ziemi i naturalne tkaniny i ekologiczne surowce. Zapraszamy do bajki opowiedzianej przez Malinova Anielova, w której rządzi funkcjonalność, a bezpieczeństwo i minimalizm idą w parze!

New bohemian, czyli styl, który łączy ze sobą cechy tradycyjnego boho ze stylem skandynawskim. W takim klimacie została stworzona  kolekcja marki Malinova Anielova, którą zapewne doskonale kojarzycie z ich bestsellera: kuchenki-pokrowca która zdobyła tytuł Zabawki Roku.

I tak wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oraz śledząc najnowsze trendy z pojawiła się nowa wersja „mobilnej” kuchni – wersja boho. To autorski projekt pokrowca na krzesło, który pełni rolę kreatywnej zabawki. Dzięki temu, że zajmuje niewiele miejsca będzie świetnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń oraz bez problemu zabierzecie ją ze sobą na weekend czy wakacje. Pokrowiec utrzymany jest w naturalnej kolorystyce inspirowanej kolorami ziemi. Najlepsze w tej zabawce jest to, że wystarczy krzesło z oparciem, aby w krótką chwilę zmienić je z niezwykłą profesjonalną kuchnię, która zajmie dziecko na długie godziny! 😉 Drewniane guziki sprawiają, że pokrowiec nabiera niepowtarzalnego charakteru i doskonale prezentuje się w pokojach urządzonych w klimacie boho, skandynawskim czy minimalistycznym. 

Kolejnym elementem kolekcji jest beżowy puf, ozdobiony dwoma rzędami subtelnych frędzli. Nie tylko wygląda stylowo – jest to również pojemnik do przechowywania rzeczy oraz wygodne siedzisko. Świetnie sprawdza się w mieszkaniach, w których brakuje miejsca na kolejne szafy i komody. Z powodzeniem ukryjecie w nim wszystkie „nadmiary”. – zapewniamy Was, że zdziwicie się ile może pomieścić! 🙂

Wszystkie produkty Malinove Anielove szyte są ręcznie, w Polsce, z naturalnej bawełny pochodzącej od polskiego producenta. 

Kolekcja BOHO, jak i pozostałe produkty,  dostępna na www.malinovaanielova.pl

Otwórz galerię

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share