fbpx

Kurtka do zadań specjalnych

Kurtka Miapka DesignZnacie tę sytuację? Podnoszę dziecko – już ma kurtkę pod szyją, pociecha schyla się po zabawkę – okrycie już w górze, dzieciaki biegające po podwórku wymachujące łapkami – na bank plecy odkryte! Proza życia… A tu z rozwiązaniem przychodzi marka Miapka Design i jej kurtka do zadań specjalnych! Nie wierzycie? Sami zobaczcie!

Miapkowy patent to wyjątkowo proste rozwiązanie, które rozprawia się z odwiecznym problemem odkrytych plecków. Dzięki zastosowaniu elementu krocznego kurteczka nie podciąga się. Element kroczny można łatwo odpiąć oraz regulować jego długość dzięki mocowaniu na napy.

Pierwsza zimowa parka/płaszczyk Scandic z patentem jest gotowa na każde zimowe wyzwanie – to połączenie lekkości (zaledwie ok.300 gr) i funkcjonalności. Użyta ocieplina to innowacyjna izolacja Climashield Apex 120g, najlżejsza dostępna izolacja z najwydajniejszym poziomem termicznym, gwarantuje ciepło, nawet gdy kurtka jest wilgotna. Przepuszcza powietrze i dobrze się kompresuje. Ocieplina Climashield Apex 120g jest odpowiednia na niskie temperatury: w stanie spoczynku do -15 stopni, a przy lekkiej/średniej aktywności do -25 stopni. Materiał wierzchni i podszewka wykonane z wysokiej jakości nylonu.

Otwórz galerię

Podsumujmy zatem najważniejsze parametry:

  • Ultralekka, wyjątkowa izolacja CLIMASHIELD APEX
  • Materiał wierzchni i podszewka wykonane z nylonu, z apreturą wodoodporną
  • Regulacja oraz możliwość całkowitego odpięcia elementu krocznego
  • Certyfikowana taśma odblaskowa wzdłuż suwaka i na plecach
  • Taśma w wyjątkowy, zimowy wzór przy suwaku oraz jako wykończenie kieszeni

Marka stawia tylko na sprawdzone, najwyższej jakości materiały. Jej kurteczki to idealne rozwiązanie dla każdego Maluszka już od pierwszych dni życia.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share