fbpx

La MiuLa Miu to rodzinna marka, która powstała z myślą o dzieciach oraz ich mamach. Tworzy wszelkiego rodzaju akcesoria i dodatki. Pierwszym produktem był turban, który został uszyty dla córki właścicielki. Następnie na prośbę klientów poszerzyli ofertę o czapki, chusty i opaski dla chłopców i dziewczynek. Produkują również spinki, kokardki, frotki scrunchie oraz ozdoby do włosów.

La Miu wprowadza sezonowe produkty np. chusty letnie na głowę czy spódniczki dla dziewczynki oraz mamy. Marce zależało na stworzeniu unikatowych zestawów „mam i syn” oraz „mama i córka”, co zresztą się im udało. Dzięki temu powstały projekty również dla mam. Obecnie możecie zamówić zestaw dla całej rodziny w jednym wzorze.

Widzieliście gdzieś opaskę dla mamy w samochodziki? Nie? Takie zestawy to ich autorskie projekty, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Materiały marki są najwyższej jakości, spełniające wszystkie normy dla produktów dziecięcych. Szyją m.in. z tkanin: bawełnianych, muślinowych, bambusowych oraz lnianych. Wszystko co tworzy La Miu – powstaje w Polsce, z polskich materiałów i od polskich dostawców. Każdy produkt jest szyty ręcznie pod indywidualne zamówienia. Rozmiar dobierany jest pod klienta tak, aby był idealnie dopasowany. Marka stawia na najwyższą jakość!

www.lamiu.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share