fbpx

LamamaLamama to polska marka istniejąca na rynku od 6 lat. Lamama kocha kolory i wygodę! To zdanie najbardziej ich opisuje. Szyją klasykę z odrobiną szaleństwa. Stawiają na proste formy i na bogactwo kolorów. Ich ubrania są ponadczasowe i nie wychodzą z mody. Wierzą w to, że wygoda to podstawa. Niczym nie skrępowane ruchy pozwalają skakać i szaleć przy każdej okazji.

W ofercie znajdziecie produkty z serii Basic, dostępne cały czas. Basic jest idealny w swojej prostocie. Możecie bez końca bawić się jego modelami i kolorami. Tworzyć zestawy pełne energii i soczyste lub te stonowane i bardziej spokojne. Od początku stawiają na kolor i uwielbiają odważne zestawienia.

Od dwóch lat powoli w kolekcjach Lamamy pojawiają się autorskie wzory drukowane na dzianinach najwyższej jakości. Wprowadza to urozmaicenie i w jeszcze większym stopniu pozwala na zabawę kolorami oraz na komponowanie własnych zestawów. Lamama – grow with us – to ich motto. Wygoda małego człowieka oraz zadowolone oko mamy jest dla nas najważniejsze.

Szyją w Polsce w Krakowie, są Fair, używają najwyższej jakości materiałów. Wiedzą, gdzie i w jakich warunkach powstają ich ubrania, dzięki temu mają gwarancję jakości i możliwość kontroli 😊

www.lamama.sklep.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share