fbpx

Latte Mama to uosobienie nowoczesnych mam, które rozwijają siebie i swoje maluchy poprzez kontakt z innymi mamami, a nade wszystko wspierają się. Założenie kolekcji jest proste: ma być funkcjonalnie, wygodnie i pięknie.

Latte Mama to odzież przede wszystkim FUNKCJONALNA, każdy produkt jest bardzo przemyślany, większość modeli zakłada, że kobiety będą mogły korzystać z nich od pierwszych dni ciąży aż do końca karmienia piersią. WYGODA – ciąża i okres karmienia to czas kiedy skóra i piersi kobiet stają się wyjątkowo wrażliwe, dlatego tak ważne jest by odzież była wykonana z miękkich i naturalnych tkanin. WYGLĄD – odzież musi być komfortowa ale ważne jest również, by była ona po prostu ładna, każda kobieta chce się czuć modnie i dobrze wyglądać w każdym momencie życia.

Pomysł na markę Latte Mama kiełkował latami, aż do czasu kiedy jedna z założycielek została mamą i odkryła, że marzy by ubierać przyszłe i świeżo upieczone mamy. Doświadczenie pokazało też jakie są potrzeby i braki na rynku. Wszystkie projekty przetestowane zostały osobiście, w dużej świadomości potrzeb tak wymagającej grupy klientek.

www.lattemama.eu

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share