fbpx

Effikowa rodzina powiększyła się niedawno o nowego członka – Lawendowego Śpiocha, którego głównym zadaniem jest naturalna i bezpieczna pomoc w usypianiu niemowląt. To doskonałe połączenie wiedzy znanej już z czasów starożytnych, efektów badań nad bezsennością i pięknego designu uwielbianego przez wszystkich Królika Effika.

Lawendowy Śpioch to pierwsza na rynku wyjątkowa przytulanka o kojącym zapachu lawendy, stworzona z myślą o spokojnym śnie niemowląt i dobrym samopoczuciu ich mam. Na brzuszku ma zamykaną na rzep kieszonkę, a w niej aksamitne serduszko wypełnione słodkim zapachem. Serduszko można wyjąć i dzięki wstążeczkom zawiesić przy łóżeczku czy wózku podczas spacerów. Można też je wymienić, gdy zapach stanie się mniej intensywny.

Otwórz galerię

Badania dotyczące snu i aromaterapii pokazują, że zapach lawendy wpływa łagodząco na układ nerwowy, uspokaja drażliwe niemowlęta i ułatwia im zasypianie. Skutecznie poprawia jakość snu i jednocześnie jest bezpieczny dla niemowląt już od pierwszych dni życia. Bliskość przytulanki i zapach  lawendy zredukują płacz i stres maluszka oraz pozwolą mu się odprężyć.

Jednak to nie jedyne zastosowanie tej rośliny. Lawenda także jest niezastąpiona na przeziębienia, pobudza apetyt, łagodzi kolki a jak donosi Agnieszka Cegielska (ekspertka w zakresie natury): „Lawenda świetnie sprawdza się latem, bo tej rośliny nie lubią komary.” 

Premiera Lawendowego Śpiocha miała miejsce w Warszawie 23 lipca 2019 podczas uroczystego wydarzenia z udziałem Małgosi Sochy, ambasadorki marki Effiki i Agnieszki Cegielskiej. Internetowa premiera i rozpoczęcie sprzedaży – 26 lipca 2019 r. – www.effiki.pl.

Otwórz galerię

 

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share