fbpx

Leśne ubranka w wersji jesienno-zimowej!

Chmurrra Burrra Aw19 LasLAS. JESIEŃ – ZIMA 2019/20 to kontynuacja kolekcji LAS polskiej marki Chmurrra Burrra. Twórczynie marki zdecydowały się poszerzyć leśne ubranka o edycję jesienno-zimową zachęcone zapytaniami i entuzjazmem klientów, szczególnie po jesiennej edycji spacerów leśnych dla dzieci i rodziców, które zorganizowały razem z Akademią Dzikiej Ochoty.

Kolekcja LAS powstała z inspiracji Puszczą Białowieską, w której sercu mieszka autorka leśnych ilustracji dla marki Chmurrra Burrra — Maria Dek. Ta prastara puszcza jest miejscem zamieszkania wielu gatunków roślin, grzybów, zwierząt, tych sporych, i tych malutkich, które ulubiła sobie Marysia. Ale każdy las jest niezwykły! Odkrywamy to zawsze, kiedy zabieramy dzieciaki na wycieczkę — wystarczy się na chwilę zatrzymać i poobserwować, posłuchać mowy lasu. Chmurrra Burrra chciałaby zarazić dzieci i rodziców tym zachwytem i zachęcić do tego, żeby jak najczęściej pobyć w LESIE.

W jesienno-zimowej kolekcji znajdziecie mięciutkie bluzki z długim rękawem, wygodne bluzy, kolorowe czapki i kominy. Wszystko zostało uszyte z certyfikowanych materiałów, przyjaznych dziecku i środowisku. Ubrania posiadają certyfikat Oeko-Tex 100. Nadruki wykonano farbami wodnymi przyjaznymi dla dzieci. Dzianiny wyprodukowano i uszyto w Polsce.

Kolory, w których utrzymana jest kolekcja przypominają te, jakie znajdziecie w jesiennym lesie: cynamon, ciemną żółć, różne odcienie zieleni, czerwień, wreszcie zimową biel. Do rodziny zwierzątek Chmurrra Burrra dołączyły teraz: nornica, dżdżownica oraz ptaszki.

W nowej kolekcji wróciono również do napisów na ubrankach. Wyczarowane ręką Marii Dek są malarskim manifestem jej i marki uwielbienia dla środowiska naturalnego. Chcą, by dzieci nie tylko polubiły las, lecz również wiedziały, jak się w nim zachować i jak docenić jego różnorodność.

Otwórz galerię

Kolekcji towarzyszy – oczywiście! – książeczka, „Żołędziobranie”. Ale tym razem trochę inna niż poprzednie. Mniejsza,
w miękkiej oprawie, idealna do włożenia w plecak i zabrania na spacer. Do kolorowania, wymyślania, rysowania i wyklejania. Najlepiej w lesie, albo po spacerze w lesie.

Chodźcie do Lasu jesienią i zimą: www.chmurrraburrra.com!

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share