fbpx

Leżing smażing plażing cz. 1

Fot. Snapper Rock / uvkids.pl

Wraz z początkiem czerwca nadszedł czas, aby zdecydowanie pomyśleć o tym co spakujemy do wakacyjnej walizki albo co po prostu będziemy wykorzystywać w czasie letnich aktywności. W pierwszej części naszego zestawienia na celownik bierzemy stroje plażowe / kąpielowe wszelkich maści – każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Tym razem zaczniemy od propozycji dla chłopców – kąpielówki, szorty kąpielowe, koszulki czy bardzo popularne ostatnio stroje/kombinezony UV. Z mody nie wychodzą motywy palm czy rekinów. Z nowości – coraz częściej pojawiają się wzory wcześniej uważane za dziewczęce – jak flamingi czy arbuzy. Jest również w czym wybierać jeśli chodzi o klasykę gatunku, czyli motywy marynistyczne – zresztą sami zobaczcie!

Otwórz galerię

Dziewczęcych opcji jak zwykle mamy nieco więcej – kostium jednoczęściowe: na jedno ramię, z wycięciami, falbankami; bikini, tankini oraz również stroje/kombinezony UV. Wśród wzorów królują motywy prosto z tropików i dżungli. Nie brakuje również popularnych cętek pantery czy marynarskich pasków. Znacząca większość kostiumów „wyposażona” jest w falbanki w różnych wariantach i umiejscowieniu.

Otwórz galerięA już za tydzień zestawienie letnich nakryć głowy!

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share