fbpx

Like No Other to akcja, której twórczynie – Zuzanna Sielicka-Kalczyńska z Whisbear, Sylwia Luks z Looks by Luks oraz fotograf Ewa Przedpełska – chcą zwrócić uwagę na nieocenioną rolę dorosłych w promowaniu różnorodności u dzieci. To właśnie ich zadaniem jest nauczyć dziecko akceptacji własnych wyjątkowych cech i pielęgnowania ich w późniejszym, dorosłym życiu. Już teraz i Ty masz szansę dołączyć do tej wspaniałej inicjatywny i wspólnie z Like No Other zmienić świat na lepsze!

Z jednej strony żyjemy w czasach kiedy trend body postivie staje się coraz bardziej popularny, a my dorośli staramy się być coraz bardziej dla siebie wyrozumiali, z drugiej – przekaz medialny i reklamowy wciąż uderza nas i nasze dzieci idealnym wzorcem urody. Akcja Like On Other i zdjęcia autorstwa Ewy Przedpełskiej w bardzo sugestywny i naturalny sposób pokazują piękno wszystkich dzieci, z których każde jest jedyne w swoim rodzaju – niepowtarzalne.

Do projektu można dołączyć, dzięki kupieniu dziecięcej koszulki Like No Other, dostępnej w trzech kolorach – czarnym, beżowym i białym. Wszystkie zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce z dbałością o najmniejsze detale. Ich nowoczesny i wygodny krój gwarantuje, że sprawdzą się w każdej dziecięcej stylizacji. Nadruk Like No Other został wykonany bezpiecznymi dla dzieci farbami wodnymi. Kup koszulkę i wyróżnij się z tłumu, modnym akcentem z wyjątkowym przesłaniem. 🙂

Dochód ze sprzedaży koszulek-cegiełek zostanie przekazany na Telefon Zaufania dla Dzieci Młodzieży, który powstał z inicjatywy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Twórczynie akcji głęboko wierzą, że w ten sposób wspólnymi staraniami Damy Dzieciom Siłę i przekażemy im niezbędną pomoc, której tak bardzo potrzebują.

Dołączając do akcji powiesz światu, że różnorodność jest fajna, bo każde dziecko jest wyjątkowe, nietypowe i niezwykłe, i każde zasługuje na to, aby świat je zobaczył i usłyszał co myśli!

Koszulki znajdziecie m.in. na stronie: www.whisbear.com

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share