fbpx

Little Lights to polska marka, która istnieje od 2016 roku. Jej twórcy tworzą i projektują w Krakowie. Historia marki zaczęła się od lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt, twórcy marki chcieli, żeby lampka była słodkim zwierzakiem wylegujących się koło łóżka. Ich marzeniem było, by oprócz pięknej formy, ten słodki zwierzak spełniał doskonale funkcje lampy – wypełniała pokój przyjemnym ciepłym światłem – idealnym do czytania i spania.

Marka Little Lights to również ludzie, którzy wkładają serce i talent na wszystkich etapach tworzenia lamp. Każda z nich przechodzi długą drogę zanim trafi w ręce klienta. Twórcy marki szlifują, malują, większość pracy wykonują ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Wykańczają małe oczka, domalowują nosy, szlifują okna i drabiny- wszystko po to, żeby każda Little Lights była jedyna w swoim rodzaju.

To, co jest ważne dla marki, to pobudzanie wyobraźni, i podążanie za marzeniami. Chce wnieść do domów więcej barw, radości i ciepła. Stworzyć przytulny i niezapomniany nastrój, który na zawsze pozostanie częścią wspaniałych wspomnień z dzieciństwa. Każda lampa Little Lights to jedno wypowiedziane marzenie, które udało się spełnić.

www.littlelights.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share