fbpx

Looks by LuksLooks by Luks to marka unikatowych nakryć głowy. Turbany przykuwają uwagę swoim awangardowym designem, a jednocześnie ich krój rozwiązuje problem zsuwania się czapek na oczy. Pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale również gwarantują ochronę przed słońcem, zimnem i wiatrem.

Inspiracją do stworzenia turbanów były narodziny córki właścicieli – Mii, a także brak na rynku oryginalnych nakryć głowy dla dzieci. Na wyraźną prośbę klientek kolekcja turbanów rozszerzyła się również o turbany damskie w zestawach mama-córka, a także kolekcje limitowane dla bardziej wymagających klientek, które chcą być na bieżąco z obecnymi trendami w modzie.

Wzór podstawowych turbanów został zgłoszony w celu ochrony do Urzędu Patentowego i obecnie oczekuje rejestracji. Oprócz sprzedaży turbanów marka jest zaangażowana we wsparcie Stowarzyszenia Niebieski Motyl pomagającego kobietom walczącym z rakiem jajnika. Właściciele zapewniają, że każdy ich turban jest szyty ręcznie w Polsce z ogromną dokładnością, a materiały, które starannie wybierają są w większości naturalne i posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100.

www.looks-by-luks.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share