fbpx

Macierzyństwo to celebracja nowej siły

Każda kobieta lubi czuć się pięknie. Niezależnie od tego, czy jest bizneswoman, odnosi sukcesy naukowe czy zajmuje się domem i dziećmi. Marka Misimi wychodzi naprzeciw przyszłym i obecnym mamom – dzięki ubraniom pozwalającym czuć się pięknie i wygodnie – pozwala pozostać sobą.

Wygoda to podstawowa funkcja ubrań, którą cenią kobiety w ciąży oraz młode mamy. W tym pięknym ale często trudnym czasie pożądane są fasony, które pozwolą czuć się swobodnie oraz materiały, które będą przyjemne i bezpieczne dla skóry. Takie produkty oferuje właśnie Misimi – wygodne, funkcjonalne, z wysokiej jakości materiałów, ale przede wszystkim PIĘKNE! Produkty, które oferuje marka są szyte z naturalnych tkanin i dzianin, głównie wiskozy i bawełny (z domieszką elastanu i wiskozy), ale także z lnu czy lyocellu. Każda rzecz jest szyta w Polsce, w lokalnych wielkopolskich szwalniach. Dzięki temu ubrania, które trafiają do klientek są najwyższej jakości.

Prawie wszystkie produkty, które posiada w swoim asortymencie marka pełnią funkcję „3w1” – są dedykowane na czas ciąży, karmienia ale także „na później”. Twórcom marki zależało, by klientki nie musiały kupować garderoby „tylko” na ciążę. Zamki w bluzkach i sukienkach, które pomagają w komfortowym nakarmieniu maluszka są tak subtelnie ukryte, że tylko najbystrzejsze oko je dostrzeże 😉

W asortymencie marki możecie znaleźć sukienki, spódnice, spodnie, bluzki oraz piżamy, które fantastycznie sprawdzą się w okresie ciąży. Ubrania są wygodne ale również kobiece, pięknie podkreślają rosnący brzuszek. Kobiety karmiące piersią również znajdą coś dla siebie. Jak mówią twórcy marki „macierzyństwo nie unieważnia kobiecości, ale jest momentem na celebrację jej nowej siły”. Całą ofertę marki znajdziecie na stronie www.misimi.pl.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share