fbpx

Magnessi Kids Fashion

Magnessi Kids FashionMagnessi Kids Fashion powstało z uwielbienia dziecięcego świata i wewnętrznej potrzeby jego wyrażenia. Te małe ubranka są sposobem, by pokazać jak dziewczyny z Magnessi widzą dziecięcy urok.

Magnessi wnosi odrobinę magii i naturalnego wdzięku do dziecięcej codzienności. Sprawia, że dziecko czuje się wyjątkowo i wygląda czarująco. Ich ubranka nie lubią jednak przesady, bo czasem mniej znaczy więcej. Magia marki jest więc praktyczna, naprawdę działa i dodaje pewności siebie. Ubrania od Magnessi to te małe magiczne rzeczy, które jak za pomocą czarodziejskiej różdżki wprawiają w cudny nastrój za każdym razem, gdy dziecko je nosi.

Dziewczyny z Magnessi inspirują się naturą i urokiem dzieciństwa. Ich ubranka są sweet&raw, z jednej strony słodkie i urocze jak na dzieci przystało, z drugiej swobodne i niepozbawione naturalnego wdzięku.

Dzieci w świecie Magnessi uwielbiają baśnie i magiczne krainy, kochają naturę i zwierzęta. Są wolne, uwielbiają nieskrępowaną, frywolną zabawę. Mają w sobie ciekawość świata, który szanują i z przyjemnością doświadczają, są otoczone troską i miłością, dostrzegają piękno i same nim emanują.

www.facebook.com/magnessi.fashion/

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share