fbpx

Magnetyczne przyciąganie!

Klocki magnetyczne od marki BLOCKI to sposób na kreatywną zabawę, która wspiera rozwój dziecka i dostarcza mnóstwo radości! Zestawy dedykowane są dla dzieci od 6 roku życia, więc bez wątpienia pokochają je dzieci w wieku szkolnym. To prosty sposób na połączenie zabawy z nauką – z powodzeniem sprawdzą się w nauce kolorów, cyferek i literek u młodszych dzieci, a nawet przydadzą się w nauce liczenia lub geometrii u starszaków. Poznajcie klocki magnetyczne BLOCKI Magnetic i sami wybierzcie ilość elementów!

Działanie klocków magnetycznych BLOCKI jest niemal magiczne, dlatego dzieci kochają takie zabawki! Tutaj Wasza pociecha może łączyć kolorowe elementy za pomocą magnetycznych kuleczek i tworzyć fantastyczne, kreatywne budowle, które trzymają się dzięki przyciąganiu magnesów wbudowanych w elementy zestawu. Magnetyczne klocki z pewnością spodobają się tym, którzy lubią tworzyć według własnego pomysłu i zgodnie z tym co podpowiada im wyobraźnia. Z klocków magnetycznych dziecko może zbudować co tylko chce – wieżę, domek, labirynt, a nawet statek kosmiczny! Im więcej klocków, tym więcej możliwości tworzenia! 🙂

Zestawy klocków magnetycznych BLOCKI Magnetic składają się z różnej liczby elementów, do wyboru macie 38, 63, 75 lub 124 klocki, które tworzą spójną układankę. 🙂 A skoro coraz bliżej święta, to zabawki magnetyczne są idealnym prezentem dla kreatywnych maluchów! Jeśli jesteście zwolennikami praktycznych i edukacyjnych upominków – magnetyczne klocki gwarantują świetną intelektualną zabawę!

www.klocki-blocki.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share