fbpx

Mała dama i jej mama!

To, co cenimy w polskich markach to niebanalny design, wysokiej jakości tkaniny i wygodne projekty. Wszystko to znalazłyśmy u marki Sukienice, która kobietę – małą i dużą, stawia na pierwszym miejscu. A o „dużych” mowa, bo projekty Sukienic, które dotychczas uwielbiały dziewczynki, w tym sezonie nosić będą też ich mamy! Przeczytajcie o Miłości, Szczęściu, Kreatywności… i o ich najnowszej kolekcji.

Sukienice to miejsce, w którym sukienki są szyte miłością. Dowodem na to są chociażby wyjątkowe nazwy projektów, które zawsze wywołują uśmiech. Sukienice to też jak zawsze, miękkie, mięsiste lny i najwyższej jakości bawełna oznaczona certyfikatem bezpieczeństwa GOTS. Jesienna kolekcja nie jest wyjątkiem. Marka udowadnia, że len to cudowna tkanina, nie tylko na lato.

Sukienice to również minimalistyczne, wygodne fasony, które na prośbę klientek, marka zaprojektowała w rozmiarach dla mam, wchodząc tym samym w modny trend matchy-matchy. Ideą stworzenia takiej kolekcji było to, aby projekty pasowały zarówno do małych dziewczynek, ale również ich mam. Chodzi o to, aby każda kobieta prezentowała się w nich uroczo, wspaniale i kobieco, niezależnie od wieku.

Pojawiły się trzy zestawy mama-córka: spódnica „Kreatywna”, którą można nosić na kilka sposobów, sukienka „Szczęście”, którą pokochałyśmy za świetny print vintage – kwiatów na czarnym tle oraz iście jesienna sukienka „Miłość” w pięknym, głębokim odcieniu bordo. 

Warto zaznaczyć, że Sukienice są otwarte na współpracę ze swoimi klientkami, dlatego zdarza się im realizować zamówienia indywidualne – wszystkie modele mogą być uszyte na specjalne życzenie w wybranym wzorze, który dostępny jest w sklepie marki.

A na koniec, w tajemnicy zdradzimy Wam, że w Białej Kolekcji, jesienią pojawią się szatki oraz dekoracje do świeczki do Chrztu. Dzięki czemu będzie można skompletować piękną wyprawkę do Chrztu w jednym miejscu!

www.sukienice.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share