fbpx

Mam na Ciebie oko!

O szkodliwym wpływie promieniowania UV na skórę zapewne większość z Was pamięta i przed wyjściem na spacer z dziećmi używa kremu z filtrem na odsłonięte części ciała – zarówno jeśli chodzi o nas samych, jak i nasze pociechy. A co z oczami? Czy one także potrzebują dodatkowej ochrony? Spieszymy z odpowiedzią: jak najbardziej! Marka Real Shades przychodzi w tym temacie z pomocą!

Real Shades to wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne, produkowane z bezpiecznych materiałów oraz posiadające szkła z filtrem UV 400. Noszenie okularów przeciwsłonecznych pozwala uniknąć dyskomfortu i nieprzyjemnych następstw zbyt intensywnego nasłonecznienia. Warto kształtować w dzieciach nawyk dbania o oczy już od najmłodszych lat – to inwestycja w ich przyszłość.

Marka Real Shades oferuje wiele modeli okularów przeciwsłonecznych oraz okularów z filtrem światła niebieskiego, które chronią przed emitowanym przez smartfony, tablety czy komputery światłem niebieskim. Jesteśmy pewni, że znajdziecie coś dla fanów elegancji i stonowanych kolorów, jak i dla miłośników koloru. Marka oferuje okulary dla każdej kategorii wiekowej: niemowlaków, przedszkolaków, uczniów, młodzieży i dorosłych. Co ważne – marka posiada certyfikaty jakości i zgodności z europejskimi standardami.

Wszystkie produkty oraz adresy salonów optycznych, w których można znaleźć markę Real Shades znajdziecie na stronie internetowej www.realshades.pl.

Processed with Focos
??????????
??????????
??????????
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share