fbpx

Mamo, u Ciebie w ramionach najlepiej!

Tuląc go pokazujesz, jak bardzo go kochasz i jakim jest dla Ciebie cudem, pozwalasz poczuć się bezpiecznie, uspokajasz. Twój dotyk ma niespotykaną moc dla maluszka. Dlatego warto dodatkowo zadbać o jego komfort, a pomogą Ci w tym otulacze i pieluszki z kolekcji OTULLI wykonane z tkaniny bambusowej polskiej marki Nulli.

Do standardowej pielęgnacji możesz wykorzystać pieluszki, a do zadań specjalnych „oddychający” otulacz, abyś zawsze miała poczucie, że dajesz dziecku to, co najlepsze. Produkty z kolekcji OTULLI wykonane są z naturalnej tkaniny – 100% tkaniny bambusowej i ozdobione wyjątkowym, autorskim wzorem, który został nadrukowany przy pomocy farb bezpiecznych dla dzieci. Wszystkie produkty wykonane zostały w Polsce.

Bambus ma właściwości antybakteryjne, co czyni go bardziej odpornym na pasożyty i nie wymaga używania pestycydów w hodowli. Dzięki wyjątkowym cechom tkanina bambusowa jest przyjemna, otula dając poczucie ciepła i komfortu oraz chłodzi w upalne dni izolując gorące powietrze od skóry maluszka. Otulacze dostępne są w trzech wielkościach (70×70; 110×100 oraz 145×120 cm), z kolei pomocnicze pieluszki (30×30 cm) pakowane po 3 lub po 5 szt.

Tkanina bambusowa ma lekki splot i jest jednym z ulubionych materiałów mam, ponieważ wykonane z niej produkty mają moc zastosowań. Otulacz bambusowy OTULLI ma wiele zastosowań: idealnie sprawdzi się w domu, jak i na dworze; jako otulacz do spowijania noworodka (swaddling); okrycie do otulania niemowlaka; ochrona od ulewania na ramię opiekuna; osłonka podczas karmienia piersią; podkład do przewijania; osłonka przed wiatrem; osłonka przed słońcem; kocyk w upalne dni; ręcznik na plażę. Pieluszki OTULLI dzięki swoim niewielkim rozmiarom zmieszczą się nawet do kieszeni, dzięki czemu uratują niejedną mamę z mokrej opresji. Ulewanie, zabawa gryzakiem czy rozlany napój nie będą problematyczne. Wszystkie produkty znajdziecie na: www.nulli.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share