fbpx

18.11.2018 – Mamova Mamy Giełda

Zapraszamy na 2 edycję Mamovą Mamy Giełdę, czyli cykliczną wymiankę dziecięcych ubrań!

Spotykamy się w niedzielę 18 listopada 2018, startujemy mniej więcej o godzinie 10.00, a kończymy około 13.00. Jeśli macie ochotę na spędzenie przedpołudnia w miłym towarzystwie i zdobycie góry ubrań, książek i zabawek dla swoich dzieci to serdecznie zapraszam!

Zapraszam do rejestracji! Mamy aż 120 wejściówek! Koszt to jedynie 10 zł 😊
Bilety dostępne na: https://mamygieldavol7.evenea.pl

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Garść ważnych informacji:
➖ Mamy Giełda jest to wymiana ubranek, zabawek i książeczek, których wasze dzieci już nie potrzebują, a wam zalegają w szafach i na strychach. Na pewno powodzeniem będą cieszyć się również ubrania ciążowe i książki o ciąży i rodzicielstwie 🙂 Osoby, które nie mają rzeczy do wymianki, ale chcą przyjść coś zabrać, też są mile widziane, prośba tylko o zaznaczenie tego podczas rejestracji.

➖ Po raz drugi spotykamy się w Samym Centrum Wszechświata! Jak mówi Ania Kurnicka, właścicielka SCW, która sama też jest mamą – jest to najbardziej Mamove miejsce w Warszawie! Strefa dla kobiet w ciąży i mam, które świadomie troszczą się o siebie i swoją rodzinę, dbają o zdrowie i dobre samopoczucie. Każdy, kto uczestniczył w poprzedniej Mamovej Mamy Giełdzie na pewno zgodzi się z tym, że jest to przepiękne miejsce o wspaniałej atmosferze!

Do dyspozycji będziemy mieć tak jak ostatnio dwie sale – kawiarnię, w której będzie można kupić coś do picia i jedzenia, oraz dużą salę, która pomieści nasze wszystkie wymiankowe wieszaki i ubrania. SCW mieści się na ulicy Chłodnej 29 i lokal będzie do naszej dyspozycji 18 listopada między 9.00 a 13.00. Od 9.00 zapraszam wszystkich tych, którzy chcą pomóc w rozkładaniu wieszaków, od 9.30 zapraszamy tych, którzy na wieszakach będą rozkładać swoje rzeczy, a o 10.00 tych, którzy na wymiankę nic nie przynoszą, ale za to planują sporo rzeczy zabrać do domu.

➖ Koszt wejściówki na Mamy Giełdę to 10 zł – opłata pokrywa obsługę wydarzenia i koszty eksploatacyjne SCW. Oczywiście w czasie trwania Mamovej Mamy Giełdy czynna będzie kawiarnia, więc będzie można na miejscu kupić sobie coś pysznego do picia czy jedzenia. Bilety kupuje się na stronie Evenea podczas rejestracji na wydarzenie. System płatności nie zakłada zwrotu za niewykorzystane wejściówki, więc prośba o rozwagę i nie kupowanie biletu bez upewnienia się, że termin wam pasuje 😉 Przy wejściu należy okazać wydrukowany bilet lub przedstawić się imieniem, nazwiskiem czy numerem biletu, tak by można było was znaleźć na liście 🙂

➖ Na wymianę można przynosić ubrania, zabawki (ale nie jakieś ogromne) i książeczki dziecięce. Wszystko powinno być czyste, kompletne i co najmniej w stanie DOBRYM, czyli takie, jakie każdy z nas chciałby dostać. Powinny być to rzeczy, które bez płaczu oddacie komuś innemu. Przy wymianie dziecięcych rzeczy nie bardzo możemy liczyć na wzajemną wymianę, bo dzieci mamy w bardzo różnej liczbie i różnym wieku. Zapraszam więc osoby, które nie będą nastawione na konieczność wymiany ubrania za ubranie, ale raczej będą otwarte na dobrą zabawę bez skrupulatnych wyliczeń co do ilości wniesionych i wyniesionych ubrań.

➖ Na wymiance będziemy mieć do dyspozycji stojące wieszaki na ubrania, stojaki i podłogę. Wszystkie ubrania chciałabym posegregować rozmiarami, żeby łatwo było nam szukać czegoś dla naszych dzieci. Jeśli więc będziecie mieć ubrania w różnych rozmiarach, to będą musiały zostać rozdzielone.

➖ Do naszej dyspozycji będzie 1000 wieszaków na ubrania, brzmi nieźle, ale tak naprawdę oznacza to, że średnio tych wieszaków będzie po 12 na głowę, więc raczej niedużo. Dlatego możecie przynosić też ubrania na swoich wieszakach (na pewno oszczędzi wam to czasu przy rozwieszaniu ubrań). Bardzo proszę o oznaczenie własnych wieszaków, tak by potem łatwo było je wam znaleźć i zabrać do domu.

➖ Wejściówki są podzielone rozmiarowo, żeby każdy mógł znaleźć coś dla swoich dzieci. Jeśli przynosicie ubrania po dzieciach w różnym wieku, to zarezerwujcie jeden bilet z tej kategorii, z której ubrań macie najwięcej.

➖ Fajnie by było, gdyby każdy przyniósł jakiś identyfikator/naklejkę z własnym imieniem. Nie wszyscy się znamy, a głupio wołać do kogoś „Ej, Ty!” 😉

➖ Na Chłodnej przy SCW znajdują się miejsca parkingowe, ale oczywiście różnie może być z ich dostępnością, więc weźcie pod uwagę, że nie każdemu uda się zaparkować przy samym wejściu. Oczywiście komunikacja miejska też tam dojeżdża, więc nie trzeba przyjeżdżać samochodem 😉

➖ Rzeczy, które nie znajdą nowego właściciela, będzie można oddać potrzebującym. Trafią do potrzebujących rodzin wielodzietnych lub do Ośrodka dla Uchodźców na Targówku (to jest ośrodek dla matek z dziećmi).

mamygadzety.pl, Samo Centrum Wszechświata, Mamove by SCW

Zapraszamy ❤️

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share