fbpx

Czy wyobrażacie sobie co powstanie gdy spotkają się razem topowa modowa marka dziecięca z printami, które kochają najmłodsi oraz firma produkująca najprzytulniejsze akcesoria do spania i pokoików maluchów? Owocem tego związku jest właśnie poniższa limitowana kolekcja, która pokoloruje Wasze marzenia senne!

Śpiworki SLEEPOVER, które pokochali żłobkowicze, przedszkolaki, szkolniaki oraz ich rodzice, a także poduszki śpiworkowe oraz wersje dekoracyjne, a na dodatek plecakoworki zyskały nowe odsłony. A wszystko to za sprawą cudownych printów zaczerpniętych prosto z najnowszej kolekcji Dear Sophie „In My Dreams”. W ten sposób możecie wybierać pomiędzy astrokotem, tęczą i chmurką – wybór wcale nie jest łatwy… Sami zobaczcie:

Jeśli jeszcze nie znacie produktów marki Kidspace to trochę Wam o nich opowiemy 🙂
Śpiworek jest miękki, ciepły i przyjemny w dotyku, dzięki czemu stanowi doskonałą alternatywę dla zwykłej pościeli. Świetnie sprawdzi się na żłobkowe czy przedszkolne drzemki, podczas nocowania u przyjaciół czy wyjazdu do dziadków. Jest wykonany z miękkiej tkaniny Minky z zewnątrz oraz delikatnej bawełny satynowej wewnątrz. Wypełniony antyalergicznym wypełnieniem nadaje się również dla wrażliwych dzieci. Bez problemu można go prać w pralce – po każdym praniu wygląda jak nowy!

Poduszki mamy do wyboru w dwóch wersjach – komplementarnej do śpiworka oraz dekoracyjnej, obie świetnie sprawdzą się również jako przytulanki. A do kompletu możecie dobrać również wygodny plecakoworek, w którym dziecko może nosić swoje skarby. Jeśli myślicie, że to już wszystko to się mylicie – uzbrójcie się w cierpliwość, bo Kidspace & Dear Sophie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa 😉

Cała kolekcja dostępna jest na: https://kidspace-shop.com/tag-produktu/kidspace-dear-sophie

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share