fbpx

Meet Mia & Co. zaczęło się od marzenia. Marzenia trzyletniej dziewczynki, która chciała być księżniczką. W tym wieku do bycia księżniczką wystarczy mieć sukienkę. I choć rynek odzieżowy wypełniony jest po brzegi sukniami rysunkowych księżniczek, żadna z nich nie była jednocześnie wystarczająco dziecięca, praktyczna i z przyjaznej skórze dziecka tkaniny, by mogła być sukienką na co dzień. Tak narodził się pomysł stworzenia sukni prawdziwej małej księżniczki, takiej z kołnierzykiem, marszczonymi rękawkami, falbankami i haftem. Ze współczesnych dworów królewskich. A może doskonałej również na zwyczajne podwórko?

Meet Mia & Co. to marka odzieżowa i społeczność dzieci w wieku przedszkolnym (od 12m do 7 roku życia) oraz ich rodziców (#meetmiatribe) – celebrujących dzieciństwo, kochających świat i dbających o dobrą przyszłość naszej planety.

Meet Mia & Co. wykorzystuje tylko tkaniny naturalne i przyjemne dla skóry dziecka, ale też przyjazne środowisku – bawełnę, len, wełnę, tencel. Dba o to, by tkaniny, z których korzysta miały certyfikaty jakości i sprawdzone pochodzenie. Projekty mają być uniwersalne, aby kolorystycznie i stylistycznie łączyły się z odzieżą, którą każdy znajdzie w swojej szafie. Celem Meet Mia & Co. nie jest masowa i niedroga produkcja. Każda sukienka czy koszula to praca rąk polskich krawcowych, ręcznie doszywane pomarańczowe frędzelki, ręcznie robione hafty i dużo miłości. Stylem marka odwołuje się do klasyki, zgrabnie łącząc ją z nowoczesnymi trendami oraz potrzebami dzieci. Meet Mia & Co. to dziecięcy świat marzeń zamknięty w kolekcji ubrań.

…a dziewczynką, przez którą wszystko się zaczęło była Mia.

 Dołącz do #meetmiatribe, by wspólnie celebrować dzieciństwo.

www.meetmia.co

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share