fbpx

Miejska dżungla

Opublikowane

Długie spódniczki, zwiewne sukienki i naturalne materiały to znak rozpoznawczy marki Bohemian Youngster. Nowa kolekcja powstała z potrzeby admiracji natury, a oprócz genialnych form przemyca szczyptę aktywizmu! O czym mowa? Przekonajcie się sami.

Kolekcja Urban Jungle zaskoczyła nas niebanalnymi wzorami i oryginalnymi fasonami, które w miejskiej dżungli okażą się strzałem w dziesiątkę! Średniej długości sukienki, lniane kuloty, muślinowe topy i bawełniane koszulki. Wszystko w stylu boho, który rozgościł się już w naszych szafach na dobre. 

Nazwy produktów również nie są przypadkowe. Choć sama nazwa kolekcji Urban Jungle ma sygnalizować raczej użyteczność ubrań Bohemian Youngster, również w miejskich okolicznościach (boho głównie kojarzy się z krajobrazami przyrodniczymi) to marka poprzez nadanie  poszczególnym modelom nazw takich jak Saola, Panda, Panther czy Gepard próbuje zaznaczyć w świadomości swoich klientów problem, jakim jest niszcząca naturalne środowisko ekspansja człowieka. Nazwy te to gatunki zwierząt będące na liście zagrożonych wyginięciem. 

Wspieramy inicjatywę! Całą kolekcję znajdziecie na www.bohemianyoungster.pl

Otwórz galerię