fbpx

Długie spódniczki, zwiewne sukienki i naturalne materiały to znak rozpoznawczy marki Bohemian Youngster. Nowa kolekcja powstała z potrzeby admiracji natury, a oprócz genialnych form przemyca szczyptę aktywizmu! O czym mowa? Przekonajcie się sami.

Kolekcja Urban Jungle zaskoczyła nas niebanalnymi wzorami i oryginalnymi fasonami, które w miejskiej dżungli okażą się strzałem w dziesiątkę! Średniej długości sukienki, lniane kuloty, muślinowe topy i bawełniane koszulki. Wszystko w stylu boho, który rozgościł się już w naszych szafach na dobre. 

Nazwy produktów również nie są przypadkowe. Choć sama nazwa kolekcji Urban Jungle ma sygnalizować raczej użyteczność ubrań Bohemian Youngster, również w miejskich okolicznościach (boho głównie kojarzy się z krajobrazami przyrodniczymi) to marka poprzez nadanie  poszczególnym modelom nazw takich jak Saola, Panda, Panther czy Gepard próbuje zaznaczyć w świadomości swoich klientów problem, jakim jest niszcząca naturalne środowisko ekspansja człowieka. Nazwy te to gatunki zwierząt będące na liście zagrożonych wyginięciem. 

Wspieramy inicjatywę! Całą kolekcję znajdziecie na www.bohemianyoungster.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share