fbpx

Słyszeliście już o poduchopuzzlach albo panelach ściennych w tymże kształcie? Stawiająca swe pierwsze kroki na dziecięcym rynku marka Nice Time proponuje produkty niebanalne, piękne, bezpieczne a do tego wspomagające rozwój malucha. Zobaczcie jak można je wykorzystać przy urządzaniu dziecięcych wnętrz.

Zacznijmy od flagowego produktu – poduchopuzzli. To fantastyczne, duże poduchy w kształcie puzzli wycięte z atestowanej, bezpiecznej pianki obszytej tkaniną. Poduchy łączą się ze sobą dzięki czemu dziecko może sobie z nich ułożyć materac, a nawet budować przestrzenne, pionowe formy. To świetna gimnastyka dla małych rączek poprawiająca zręczność, a wymyślanie budowli dodatkowo rozwija wyobraźnię. Można wybrać puzzle o różnej fakturze obszycia (gładkie, pikowane) i wzbogacić zabawę o ćwiczenia sensoryczne. Higiena użytkowania została zapewniona poprzez możliwość zdjęcia pokrowca do prania, a do wyboru są aż trzy różne tkaniny: bardzo wytrzymały welur tapicerski, niezwykle przyjemny w dotyku pikowany velvet lub praktyczna tkanina wodoodporna. W każdym wariancie dostępna jest szeroka paleta kolorów i wzorów więc łatwo dopasujecie poduchopuzzle do kolorystyki swoich wnętrz. Co więcej, istnieje możliwość zakupu samego pokrowca. Jeśli zatem z jakiegoś powodu będziecie chcieli w przyszłości zmienić obszycie na inne, to wystarczy wybrać nowy wzór i bez konieczności dokupowania kolejnej pianki odmienić łatwo wygląd swoich poduchopuzzli.

Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Black&White, w której połączono różne geometryczne wzory w tonacji czarno – białej. To idealna propozycja na pierwsze poduchopuzzle dla najmłodszych dzieci z uwagi na przyjazne młodym oczom połączenie kolorystyczne. Pamiętajcie, że poduchopuzzle to produkt, który „rośnie” wraz z dzieckiem. Na początku możecie ich używać jako maty do bezpiecznej zabawy na podłodze, leżenia na brzuszku czy prób raczkowania. Im dziecko starsze tym będzie odkrywać więcej możliwości: powoli zacznie je łączyć ze sobą najpierw poziomo, a następnie odkryje możliwość zbudowania pionowych ścian, fortec, foteli z oparciem. Dzieci w wieku szkolnym często wykorzystują je jako zapasowy materac na popularne „nocowanki” – poduchopuzzle same w sobie stanowią wówczas atrakcję. Wersji w wodoodpornym obszyciu można używać również latem na zewnątrz: w ogrodzie na tarasie, jako np. dodatkowe pufy.

Drugi z flagowych produktów Nice Time to ścienne, piankowe panele – pomysł na dekoracyjne wykończenie ścian wszędzie tam, gdzie zależy nam nie tylko na designie, ale też bezpieczeństwie i praktycznych rozwiązaniach. Panele mają kształt puzzli o dowolnie dobranej wielkości, kolorze, grubości pianki. Chronią dziecko przed przypadkowym uderzeniem w główkę w czasie zabawy, delikatnie wygłuszają pomieszczenie i izolują od zimnej ściany. Doskonale sprawdzają się zatem w kącikach zabaw, przedszkolach, żłobkach, przy łóżeczkach dziecięcych. Pianka, z której są wykonane posiada atest trudnopalności i pokryta jest aksamitną w dotyku, antystatyczną powłoką.

Wszystkie produkty Nice Time są wytwarzane w Polsce – za marką stoją dwie kobiety, które same są matkami stąd nacisk na estetykę, bezpieczeństwo i praktyczne rozwiązania jest u nich na pierwszym planie. Wszystkie te cudeńka znajdziecie tutaj: www.nicetime.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share