fbpx

Miękkość jak ze snu!

O znaczącej roli snu w prawidłowym rozwoju dziecka wie każdy rodzic. Dlatego też zadbanie o komfort snu malucha jest nie lada wyzwaniem dla młodej mamy i młodego taty. Z pomocą przychodzi marka moKee, która oferuje tekstylia dziecięce najwyższej jakości. Najnowsza kolekcja Wzorzyste Kolekcje to gwarancja miłego otulenia.

Najnowsze propozycje, obok których trudno przejść obojętnie to trzy piękne, drukowane wzory bawełny oraz niezwykle, delikatne w dotyku tekstylia uszyte z naturalnego, włoskiego lnu. Termoregulacyjne i antyalergiczne właściwości bawełny nie podrażniają delikatnego ciała dzieci i zapewniają komfortowy sen przez cały rok.

Marka moKee postawiła również w tym sezonie na piękną i naturalną lnianą klasykę. Kolekcja lnianych tekstyliów powstała z włoskiej, certyfikowanej tkaniny. Komponujące się z kolekcją mebli i akcesoriów moKee barwy to przemyślana delikatność idąca w parze ze szlachetnością i wyjątkowością lnu. moKee poszerzyło swoją ofertę o nowe zestawy pościeli, prześcieradła, kocyki oraz wyściółki do koszy Mojżesza, dzięki czemu ich tkaniny mogą towarzyszyć najmłodszym już od pierwszych chwil życia.

Nas niezwykle urzekły zestawy pościeli z motywem kwiecistej łączki oraz leśnych przyjaciół – kolorowe i bajkowe, wprawiają w dobry nastrój. Natomiast dla wielbicieli stonowanych kolorów także coś się znajdzie. Całą kolekcję znajdziecie na stronie pl.mokee.eu.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share