fbpx

Mikołaj wszystko widzi!

Marce Ojtyty przyświeca jedna myśl. W Święta ma być wygodnie, i już! Dlatego w kolekcji świątecznej stawia na wygodne, bawełniane ubrania dla całej rodziny. Do dobra opcja dla tych co nie uznają białych koszul i wykrochmalonych kołnierzyków!

Świąteczna kolekcja Ojtyty to koszulki z zabawnymi napisami i okolicznościowymi nadrukami, które z pewnością staną się wygodną, gwiazdkową stylizacją, ale i ciekawym pomysłem na stylizację na sesję rodzinną. Oprócz tego, to też alternatywa na sprawdzony prezent dla bliskich. 

W kolekcji dominuje mikołajkowa czerwień i żartobliwe printy. Pojawił się między innymi Mikołaj w wersji osiłka, który nazwany został Twardzielem Miki, t-shirt z nadrukowaną kamizelką i muchą, wzór „na czasie” – renifer w maseczce ochronnej oraz renifer z odstającym puchatym ogonkiem lub nosem. Nie zabrakło też zabawnych haseł. Nas szczególnie przekonał „Mikołaj wszystko widzi”, „Byłem grzeczny, Mikołaju” oraz „Słodki pierniczek”. W kolekcji znajdziecie koszulki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nie zabrakło też ciepłych bluz i longsleevów. Koniecznie zwróćcie uwagę na opcję dla dziewczynek – z dużą falbaną przy dekolcie! Świetnym pomysłem na prezent dla malucha jest też spersonalizowana koszulka. Wystarczy wybrać pierwszą literkę imienia, wpisać imię obdarowywanego, wybrać kolor i gotowe! Ojtyty swoje ubranka szyje z dzianiny bawełnianej, dlatego są bardzo wygodne i bezpieczne w każdym wieku. Wszystko znajdziecie na www.ojtyty.pl.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share