fbpx

Mileo Baby MILEO BABY to marka rodzinna stworzona z myślą o ochronie delikatnej skóry noworodków i niemowląt. Ubranka MILEO BABY mają za zadanie dbać o komfort Maluszków, które od urodzenia borykają się z problemami i alergiami skórnymi, nie łatwo jest bowiem znaleźć wysokiej jakości ubranka niemowlęce z naturalnych tkanin produkowane w Polsce.

Dlatego kolekcja ubranek niemowlęcych Mileo Baby jest wykonana wyłącznie z dzianin 100% bawełnianych produkowanych w Polsce i w całości w Polsce szytych.

Bawełna, z której uszyte zostały ubranka posiada certyfikaty: Bezpieczny dla Dziecka, Bezpieczny dla Niemowląt oraz Oeko-Tex Standard 100. Dzianiny barwione są naturalnymi wodnymi barwnikami.

Co bardzo ważne, ubranka w kolorze białym i jasnych kolorach (beż, szary, pistacja, brzoskwinia) można prać w temperaturze 95 stopni, natomiast ciemniejsze kolory w temperaturze 60 stopni.

Opracowana w kolekcjach Mileo Baby konstrukcja ubranek, pozwoliła na całkowitą rezygnację ze sztucznych dodatków do tkanin. W ubrankach nie ma ściągaczy z dodatkiem elastanu, czy choćby śladowych dodatków włókien sztucznych w dzianinie.

Bo ubranka Mileo Baby mają zapewnić maksymalną ochronę i komfort dla delikatnej skóry dziecka.

www.mileobaby.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share