fbpx

MilleMiDzieci, każdego dnia inspirują do tworzenia rzeczy, które wzbogacają nasz świat. Sami założyciele marki mają dzieci w różnym wieku i wiedzą, jak bardzo wiele można się od nich nauczyć, a jednocześnie jak są wymagające. To dla nich i we współpracy z nimi postanowili założyć MilleMi.

Marka MilleMi stawia na kolory, bo właśnie z kolorami kojarzy im się radość, dzieciństwo, a także kreatywność, którą obdarzone są dzieci. Ma być nie tylko modnie, ale również wygodnie, dlatego zrezygnowali z metek, które mogłyby przeszkadzać, a materiały są miękkie.

Oprócz wygody mają na względzie również dbanie o środowisko – marka unika plastiku, wykorzystuje tkaniny i dzianiny wysokiej jakości, tak aby były trwałe i służyły wielu wspaniałym maluchom. Ich opakowania są ekologiczne i w 100% biodegradowalne. Szyją w Polsce, dzięki temu wiedzą, w jakich warunkach powstają ubranka. Stawiając na jakość, a nie ilość.

MilleMi dokłada wszelkich starań, aby każdy model ubranka miał swój niepowtarzalny charakter, wyróżniają się wśród wielu innych. Tworzą z wielką pasją i mają nadzieję, że ubranka pod marką MilleMi spodobają się nie tylko rodzicom, ale przede wszystkim dzieciom.

www.millemi.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share