fbpx

Mini zestaw – maximum zabawy!

Jeśli Twoje dziecko lubi bawić się klockami, a Ty masz coraz mniej miejsca w domu na kolejne zestawy lub poszukujesz czegoś małego – co sprawdzi się w podróży lub w poczekalni, marka Blocki przygotowała coś dla Was!

Saszetki kolekcjonerskie BLOCKI to super atrakcja dla małych i dużych miłośników klocków. 5 rodzajów zestawów składających się 1-3 saszetek daje ogromne możliwości zabawy i tworzenia różnych sytuacji. Twoje dziecko może zbudować własną farmę, miasto, armię, policję lub straż pożarną (BLOCKI MyFarm, MyCity, MyArmy, MyPolice, MyFireBrigade).

Blockowe saszetki to prawdziwy hit dla klockowych kolekcjonerów i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z różnymi zestawami klocków. Mini zestawy są kompatybilne z innymi seriami klocków BLOCKÓW takimi jak MyPolice, MyCity czy MyGirls. 

Saszetki od BLOCKÓW to nie tylko frajda ze zbierania, ale także pomysł na zabawę z kolegami i koleżankami. Mini saszetki idealnie sprawdzą się jako drobny podarunek  dla dziecka i jako pierwszy zestaw dla starszaka. Małe zestawy pozwalają dziecku na przestawienie się z większych klocków, np. klocków Mubi, przeznaczonych dla maluchów na zestawy zawierające mniejsze elementy. Saszetki są świetną propozycją już dla pięciolatków.

Wszystkie zestawy znajdziecie na stronie www.klocki-blocki.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share