fbpx

MKTP KidsWygodne, przykuwające uwagę i jednocześnie bez zadęcia – takie są ubrania z pierwszej kolekcji MKTP KIDS. W końcu same były dziećmi i doskonale pamiętają, że dzieciństwo to wcale nie jest taka prosta sprawa. Bo siniaki, bo psoty, bo kolejne drzewa do zdobycia, wreszcie pierwszy dzień w szkole – ciągle dzieje się coś ważnego, a to wymaga odpowiedniego przygotowania, także garderoby.

Tak powstała linia  hitów i bestsellerów MKTP Kids, dedykowana Małym i Większym Łobuziakom. Kroje są uniwersalne i uniseksowe, sprzyjają beztroskim chwilom, kiedy dzieciaki biegają, skaczą i przeżywają kolejne przygody.

Sam pomysł pojawił się w głowach założycielek dużo wcześniej. Szybko zauważyły, że ich projekty są ponadczasowe, noszą je różne pokolenia, a rodzice wielokrotnie pytali ich, kiedy będą mogli ubierać także swoje pociechy w ubrania projektu MKTP. A gdy jedna z założycielek została Mamą, było to już tylko kwestią czasu, że poszerzą działania o modele dla najmłodszych.

W MKTP KIDS wiedzą, że bycie rodzicem to istne szaleństwo, dlatego ich kolekcja pomoże to okiełznać. A dzieciom mnóstwo frajdy sprawi noszenie projektów marki.

W pierwszej kolejności powstały płaszczobluzy i peleryny, które stopniowane były indywidualnie, dlatego wraz z upływającym czasem wciąż będą pasować na zmieniającą się sylwetkę i „rosnąć“ wraz z dzieckiem. Rozmiarówka płaszczobluz zaczyna się od 80 cm, peleryn 92, na 158 cm kończąc. MKTP Kids jak zawsze bazuje na naturalnej, oddychającej bawełnie, a szycie odbywa się w Polsce.

www.mojkrajtakipiekny.com

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share