fbpx

Jesienno-zimowa kolekcja ORIGIN marki Looks by Luks po raz kolejny nawołuje do chwili wytchnienia i przystanku w szalonym pędzie współczesnego życia. W sezonie 2021/2022 marka pragnie się zatrzymać i oddać refleksji nad początkiem istnienia.

Nie ma cenniejszej lekcji życiowej niż obserwacja naszych dzieci. Te drobne, niepozorne istoty każdego dnia pokazują nam gdzie kryje się prawdziwe piękno – ich szczera radość z małych rzeczy, niegasnąca chęć odkrywania tajemnic i otaczającego świata, rozbierający Cię za każdym razem zachwyt nad zwykłym kamykiem przyniesionym z podwórka.

Kamienie naturalne są z nami od zawsze, od tysięcy lat cieszą się sławą, a dzieci przypominają nam – dorosłym, że dary Matki Ziemi to coś więcej, niż lśniące diamenty, które marce Looks by Luks posłużyły za inspirację dla czterech oryginalnych wzorów:

Soul at Peace przedstawiający spirytualny kolaż kamieni, wśród których główną rolę odgrywa Ametyst na tle faz księżyca, w towarzystwie lustra – symbolu sfery duchowej, która nieśmiało domaga się dopieszczenia.

Inner Strength swym kolorem i kształtem przypomina fakturę Agatu, uważanego za kamień siły fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej.

Serene Mind inspirowany jednym z najbardziej cenionych kamieni szlachetnych, różnobarwnym Turmalinem.

Deep Within ukazuje przekrój Kwarcu Różowego, zwanego “kamieniem miłości”. Jego różowe odcienie i przypominająca blizny faktura idealnie symbolizują centrum ludzkiego ciała, czyli serce.  

W kolekcji ORIGIN znajdziecie także: unikatowe, ręcznie szyte turbany, rampersy, czapki, gumki do włosów i kimona ozdobione każdym ze wzorów. Dzięki szerokiej gamie produktów z łatwością dobierzecie pasujące produkty dla dziecka i rodziców – dla taty również! 😊

Cała kolekcja dostępna jest na dronie www.looks-by-luks.pl i w sklepie stacjonarnym Atelier Luks & PopUp Store w Sopocie przy ul. Haffnera 42.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share