fbpx

Moc rozwijającej zabawy!

Jaka jest najlepsza metoda nauki? Przez zabawę! A jeśli ta zabawa jest wciągająca, kolorowa i angażująca nie tylko zmysły, ale też pozostałych członków rodziny – możemy Wam ją polecić z czystym sercem. Tak jest w przypadku marki LiLco, która wypuściła ostatnio na rynek produkty rozwijające dziecięce umiejętności.

Wśród propozycji marki LiLco można znaleźć sortery kształtów i kolorów, puzzle, pomoce do nauki kodowania i rozwijania orientacji przestrzennej. Część z pomocy służy także jako układanki lewopółkulowe, które wspierają m.in. rozwój zdolności językowych i logicznego myślenia. Każdy produkt jest starannie wykonany, z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Naszą uwagę przykuły nowe układanki: babeczki/skarpetki, strzałki oraz rogi i poroża zwierząt. Każdą z nich można dostosować do wieku dziecka. Dzięki układankom dziecko ćwiczy koncentrację, precyzję, spostrzegawczość i  motorykę małą oraz rozwija orientację przestrzenną.  Zabawka uczy także cierpliwości i logicznego myślenia.

Absolutną nowością jest także pomoc edukacyjna „żarówKOŁO”. Zadaniem dziecka jest łączenie kolorowych żarówek w pary. Dzięki tej pomocy dziecko ćwiczy koncentrację, precyzję, spostrzegawczość i motorykę małą. Maluch uczy się kolorów i wspiera rozwój lewej półkuli mózgu, która odpowiedzialna jest za porządkowanie sekwencyjne, wykrywanie relacji, analizę i przetwarzanie linearne. Ponadto pomoc rozwija zdolności językowe oraz uczy cierpliwości i logicznego myślenia.

Wśród ciekawych propozycji marki LiLco znajdziecie także puzzle: żarówki i tabliczkę mnożenia, sortery – geometryczne piramidki oraz paletki kolorów. Dzięki tym ostatnim maluch może ćwiczyć chwyt pęsetowy. Produkty LiLco świetnie nadają się także na prezent – na zabawkach można wygrawerować dowolny napis, zatem personalizowany upominek gotowy! Wszystkie zabawki i pomoce znajdziecie na stronie www.lilco.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share