fbpx

Modowa fauna i flora

Kaola KidNadchodzące lato to bogactwo wzorów w najnowszej kolekcji marki Kaola Kid – bo jak mówią twórcy marki „Dzieciństwo jest jedno i powinno być kolorowe”. Dla miłośników zwierzątek znajdą się m.in. małpki, tukany, ośmiorniczki czy print „w żyrafę”. Dla tych, którym bliższa jest roślinność do wyboru mają mnóstwo wzorów rodem z dżungli. 

To już trzecia kolekcja Kaola Kid i po raz kolejny okazuje się strzałem w dziesiątkę. Pierwsze i najważniejsze z założeń marki to wygoda i na to stawiają je twórcy, nie boją się odważnych wzorów, kolorów, nie boją się wyróżniać z tłumu. Inspiruje ich natura, i to właśnie motywy przyrody: fauny i flory są przede wszystkim widoczne na ubrankach Kaola Kid.

W każdą z kolekcji ma również wkład syn właścicieli i co najmniej jeden ze wzorów zawsze wybrany jest przez niego, więc możecie spodziewać się niespodziewanego 🙂 Oprócz bogactwa wzorów w nowej kolekcji znajdziemy również całą gamę fasonów zarówno dla dziewczynek jak i chłopców – kostiumy i szorty kąpielowe, body, koszulki, bluzy, spodnie, sukienki czy rampersy. Znajdzie się również co nieco dla mam – hurra!

Otwórz galerię

Wszystkie ubranka produkowane są w Polsce z dbałością o najwyższą jakość. Twórcy marki chcą kojarzyć się z wygodnym, fajnym i kolorowym dzieciństwem, ale i wysoka klasą produktu. Pełna oferta dostępna jest na: www.kaola-kid.pl

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share